Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kalendář

Kalendář 2020

Datum   Akce Místo
    LEDEN  
3.-4.1.   Jezdecké soustředění - J Krutěnice
18.-19.1.   Jezdecké soustředění - J Krutěnice
25.1.   1.kolo M-ČR družstev Úst.kraje Chomtov
26.1.   1.kolo M-ČR družstev Plz.kraje Plzeň
       
    ÚNOR  
8.2.   Malá cena Chodska - PL Domažlice
9.-16.2.   Soustředění PK 2009 a ml. - PL Benecko
15.2.              Litoměřický kalich - PL Litoměřice
22.-23.2.   SF M-ČR plav.družstev - PL Praha
22.-23.2.   Jezdecké spostředění - J Krutěnice
23.2.   KP dlouhé tratě Plz.kraje - PL Plzeň
29.2.-1.3.   Č.Budějovice 2020 - PL Č.Budějovice
       
    BŘEZEN  
2.-8.3.   Jarní prázdniny PM - volno PSC dle rodičů
12.3.    K A R A N T É N A /vyhlášen mimoř.stav v ČR/
 
       
    DUBEN  
    KARANTÉNA - Mimoř.stav v ČR  
       
    KVĚTEN  
    Zahájení spol.plav. a běž.tréninů  
       
    ČERVEN  
13.6.   1.kolo ČPM 2020  Kralupy
   27.6.      CORONA CUP - žactvo Praha
28.6.   2.kolo ČPM 2020  Kladno
       
    ČERVENEC  
4.-5.7.   CORONA CUP - dorost Praha
    Letní prázdniny - tréninky PSC  
                             dle rozpisů
 
       
    SRPEN  
15.-22.8.   Soustředění PK Slávia VŠ Prášily
22.-29.8.   Soustředění PK ÚAPS Pec
29.-30.8.   3.kolo ČPM 2020 - MM-ČR kategorie U17 Praha
       
    ZÁŘÍ
 
12.9.  

4.kolo ČPM 2020

Pelhřimov
13.9.   Plzeňský kardioběh - ATL Plzeň
       
    ŘÍJEN  
3.10.   5.kolo ČPM 2020 - M-ČR U13 Bystřice
10.10.    6.kolo ČPM 2020 - M-ČR U11 Hořovice
16.-18.10.   Plzeňské sprinty - ČP v PL Plzeň
17./18.10.   7.kolo ČPM 2020 - M-ČR U15 Praha
       
    LISTOPAD  
       
       
    PROSINEC  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4