Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kalendář

Kalendář 2020

Datum   Akce Místo
    LEDEN  
25.1.   1.kolo M-ČR družstev Úst.kraje Chomtov
26.1.   1.kolo M-ČR družstev Plz.kraje Plzeň
       
    ÚNOR  
2.-9.2.   Soustředění PK 2008 a st. - PL Benecko
9.-16.2.   Soustředění PK 2009 a ml. - PL Benecko
23.2.   KP dlouhé tratě Plz.kraje Plzeň
       
    BŘEZEN  
2.-8.3.   Jarní prázdniny PM - volno PSC dle rodičů
20.-21.3.   Plzeňský vytrvalec - PL Plzeň
       
    DUBEN  
3.-4.4.   Zpč.pohár - PL Plzeň
11./12.4.   1.kolo ČPM 2020 Kralupy
25./26.4.   2.kolo ČPM 2020 Praha
       
    KVĚTEN  
16./17.5.   3.kolo ČPM 2020 F-Místek
 17.5.   KP dlouhé tratě Úst.kraj - PL Mělník
30.5.   KP ml.žactva Plz.kraje - PL  
30.5.   KP ml.žactva Úst.kraje - PL Litvínov
       
    ČERVEN  
4.-14.6.   ME U17 POR
6./7.6.   4.kolo ČPM /jen do U15/ Pelhřimov
6.-7.6.   KP st.žactva Plz.kraje - PL  
13.-14.6.   Letní pohár ČR 09 - PL Praha
13.-14.6.   Letní pohár ČR 10 - PL Ml.Boleslav
13.-14.6.   KP st.žactva Úst.kraje - PL Vansdorf
18.-21.6.   Letní M-ČR dorostu - PL Ústí
20./21.6.   5.kolo ČPM 2020
Praha
 27.-28.6.   Letní M-ČR 07 - PL Č.Budějovice
27.-28.6.   Letní M-ČR 08 - PL Kopřivnice
       
    ČERVENEC  
celý měsíc   Letní prázdniny - volno PSC dle rodičů
       
    SRPEN  
1.-14.8.   Organizované tréninky PSC Plzeň,Tachov
15.-23.8.   Soustředění PK  
 29.8.   Plzeňaká teplárenská - ATL Plzeň
       
    ZÁŘÍ
 
5./6.9.  

6.kolo ČPM 2020 + MM-ČR U17

Praha
12./13.9.   7.kolo ČPM 2020 Kladno
13.9.   Plzeňský kardioběh Plzeň
26.9.   KP v DP st.žactva a dor. Plz.kraje  
27.9.   8.kolo ČPM 2020 + M-ČR U11 Hořovice
       
    ŘÍJEN  
3./4.10.   9.kolo ČPM 2020 + M-ČR U13  Bystřice
4.-10.10.     MS U17 EGY
16.-18.10.   Plzeňské sprinty - PL  Plzeň
17./18.10.   10.kolo ČPM 2020 + M-ČR U15 Praha
23.-25.10.    ZON 2020 HUN
26.10.-1.11.  

SOUSTŘEDĚNÍ PSC

Tachov
       
    LISTOPAD  
8.11.   KP v DP st.žactva Úst.kraje - PL Děčín
14.11.   KP ml.žactva Plz.kraje - PL  
21.-22.11.   KP st.žactva Plz.kraje - PL  
21.-22.11.   KP st.žactva Úst.kraje - PL Chomutov
28.11.   Zimní P-ČR 09 - PL Ml.Boleslav
28.-29.11.   Zimní M-ČR 10 - PL Praha
       
    PROSINEC  
12.-13.12.   Zimní M-ČR 07 - PL Ml.Boleslav
12.-13.12.   Zimní M-ČR 08 - PL Prostějov  
17.-20.12.   Zimní M-ČR dorostu - PL Plzeň
18.-20.12.   MZ mládeže v MT Drzonkow/POL
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2