Drobečková navigace

Úvodní stránka > 3.KOLO ČPM 2024 - KATEGORIE U15 - OPEN

3.KOLO ČPM 2024 - KATEGORIE U15 - OPEN

V neděli 28.dubna se uskutečnilo v Praze na Julisce 3.kolo ČPM 2024 pro kategorii U15 - OPEN. Spolu se 78 závodníky ze všech oddílů z celé ČR se je zúčastnilo i 6 závodníků našeho PSC : Matěj SLADKÝ v kategorii juniorů, Karolína MINAŘÍKOVÁ a Petr SMÍŠEK v kategorii U17 a v kategorii U15 pak postaršení Tomáš MINAŘÍK, Karolína KLEPAČOVÁ a Magdalena SLUNEČKOVÁ. Spolu s nimi závodili i závodníci POL a AUT. Nejlépe si vedl náš současně nejlepší závodník Matěj, který vyhrál svou plaveckou disciplínu /200VZ za 1:58,32/, solidně absolvoval překážkovou disciplínu a v šermu zvítězil ve 13 utkáních oproti 12-ti porážkám. Dobře si vedl i v disciplíně KOMBI /běh spojený se střelbou/ a jen výpadek ve 4 střel.disciplíně, jej připravil o celkové vítěství. I tak je jeho 2.místo velkým úspěchem. To jej řadí na 1.místo po 3 kolech ČPM.

Solidně si vedla i Karolína M. v kategorii U17, když obsadila celkové 4.místo. Jají kolega, Petr, obsadil půběžné sedmé místo a to zejména díky poruše u obou jeho kordů v šermířské disciplíně.

Obě naše děvčate Karolína Kl. a Majda, stejně jako Tomáš výborně zaplavali a odpovídajícím solidním způsobem absolvovali překážkovou dráhu, kde jim stále chybí trénink na ní /je zatím jen na Dukle v Praze/. Naprosto jim však nevyšla střelba v KOMBI disciplíně a ani její běžecká část, s výjimkou výborného běhu Majdy, nenapnilo jejich očekávání a 5.místo Karolíny, 6.Tomáše a 9 Majdy je celkovým zklamáním.

Můžeme se proto těšit na další závod ČPM věkové kategorie U15 - OPEN 5.5., opět v Praze, kde věříme v další zlepšení.