Drobečková navigace

Úvodní stránka > 1.kolo ČPM 2024 U10-U14

1.kolo ČPM 2024 U10-U14

24.března se uskutečnilo v Praze 1.kolo ČPM pro kategorie U10 - U14. Za účasti 134 závodníků z celé ČR se jej zúčastnilo i 8 závodníků z našeho PSC : Karolína KLEPAČOVÁ, Majda SLUNEČKOVÁ, Honza STANĚK a Adam SOMMER v kategorii U14, Cala KABÁTOVÁ, Kateřina RAŠKOVÁ a Nela MAJNEROVÁ v kategorii U13 a Edita SOMMEROVÁ v kategorii U12. Naši členové absolvovali poprvé překážkovou dráhu. A jak si vedli ?

Naprosto suverénně si absolvovala závod naše Karolína v kategorii U14. V plavání /100VZ - 1:04,53/ a běhu /1800 m - 6.36,45/ zvítězila a jen v překážkové dráze skončila druhá. Celkově jí to stačilo na krásné 1.místo mezi děvčaty. Nádherně ale zazávodila i její oddílová kolegyně Majda, která po velice krásném běhu a velice dobrém plavání a překážkové dráze, obsadila načekané třetí místo mezi děvčaty. V kategorii U12 pak skončila Edita mezi 16 děvčaty pátá, když zvítězila v plavání /100VZ - 1:13,07/, v běhu obsadila 6 místo a jen překážková dráha, kterou absolvovala poprvé zabránilo jejímu lepšímu umístění. V kategorii chlapců U14 obsadil Honza krásné 4.místo, když jeho oddílová kolega Adam, který absolvoval běžeckou disciplínu se zraněním, skončil devátý. Nedařilo se našim děvčatům v kategorii U13, které sice krásně plavaly, ale nově zavedená překážková dráha a běh jim stačil jen na 13.m. Kateřiny, 14. Carly a 16.Nely. I tak patří všem našim členům velká pochvala. Koukněte na fotky...