Drobečková navigace

Úvodní stránka > 8.ZÁVOD ČPM 2023

8.ZÁVOD ČPM 2023

V sobotu 11.listopadu se uskutečnil poslední závod ČPM 2023. Mezi 117 závodníky ze všech oddílů moderního pětiboje z celé ČR se jej zúčastnilo i 8 členů našeho PSC. V kategorii U19 to byl Matěj SLADKÝ, v kategorii U15 Karolína MINAŘÍKOVÁ a její bratr Tomáš, Patrik PEROUTKA a Petr SMÍŠEK. Mezi závodníky kategorie U13 to pak byli Karolína KLEPAČOVÁ, Majda SLUNEČKOVÁ a Adam SOMMER.

Po tradičním plavání v bazénu na Julisce pak proběhl běh a KOMBI v kryté hale pražského OLYMPU. A naši závodníci se neztratili. Karolína Kl. skončila na kategorii U13 na 2.místě, když nestačila na závodnici Dukly Kláru Joskovou, Vytvořila si osobní rekord v plavání na 100VZ - 1:04,85 a třetí skončila v běhu na 1200m. Za ní skončila na pěkném 5.místě Majda, která zaběhala i zaplavala velice solidně mezi 14 závodnicemi, Ve stejné kategorii chlapců obsadil náš závodník Adam solidní 7 místo mezi 17 závodníky. Jen poněkud slabší běh jej připravil o lepší umítění, V kategorii U15 si Patrik, Petr a Tomáš vytvořili v plavání OR, Patrik dokonce v čase 0:56,77. V KOMBI disciplíně se jim již tolik nedařilo a s vyjímkou Tomáše a obsadili 8., 10. a 12.místo v pořadí Tomáš, Patrik a Petr mezi 19 soupěři. Právě v této disciplíně máme na čem pracovat. Ve stejné kategorii děvčat si vytvořila Karolína M. osobní rekord v plavání a jen nevydařená střelba a pomalejší běh jí zařadily na 11.místo mezi 27 stejně starými závodnicemi. Matěj vyhrál plaveckou část v krásném čase 1:59,96, nevydačil se mu šerm a v KOMBI disciplíně solidním během a konečně vydařenou střelbou obsadil 3.místo,