Drobečková navigace

Úvodní stránka > 4.KOLO ČPM 2023 - Kralupy

4.KOLO ČPM 2023 - Kralupy

V sobotu 17.června jsme v malém počtu 6 závodníků absolvovali 4.kolo ČPM 2023 v Kralupech. Reprezentovali nás: Matěj SLADKÝ v kategorii U19, Karolína MINAŘÍKOVÁ v kategorii U15 a čtyři naši závodníci v kagorii U13: Tomáš MINAŘÍK, Magdalena SLUNEČKOVÁ, Ema POTUČKOVÁ a Carla KABÁTOVÁ.

A nevedli si vůbec špatně. Matěj skončil na 3.místě a potvrdil limt do SCM při ČSMP pro kategorii U19, a o 2 body mu unikl limit pro kategorii juniorů. Tomáš obsadil díky krásnému běhu s velkým nákokem 1.místo v ktegorii U13 a to i přes to, že obdržel 40 bodů penalizace v plavání za pohyb na startu. 5.místo nezi 19 soupeřkami získala  Magda v kategorii U13 a 6.místo Karolína v kategorii U15 mezi 16 závodnicemi, zejména díky zlepšení střelby v KOMBI disciplíně. Emě a Carle se tak nedařilo, zejména díky jejich slabému běhu. Opět je také potřeba pochválit trenérku Andy za kvalitní péči o naše závodníky. A tady jsou fotky...

Všem patří velká gratulace.

Pět našich závodníků : Karolína KLEPAČOVÁ, Patrik PEROUTKA, Petr SMÍŠEK, Vilda HANZEL a Adam POTUČEK, pak absolvovalo tuto sobotu a neděli v barvách PK Slávia VŠ Plzeň M-ČR v plavání kategorií ročníků narození 09,10 a 11. A i oni si vedli výborně. Fantasticky závodili zejména Karolína v kategorii roč.narození 11 a Patrik v kategorii 09. Karolína  získala na tomto M-ČR 5 zlatých, 1 stříbrnou a 1 bronzovou nedaili. Patrik pak v M-ČR 09 získal 3 zlaté, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile. Ostatní na medaile tentokrát nedosáhli, i když plavali ve většině na hranici svých možností a osobních rekordů.