Drobečková navigace

Úvodní stránka > 2.díl seriálu "O CENU DUKLY 2023"

2.díl seriálu "O CENU DUKLY 2023"

V neděli 11.června jsme se zúčastnili 2.kola tohoto seriálu, organizovaného pro kategorie do U13 a kategorii OPEN. Reprezentovali nás: Karolína MINAŘÍKOVÁ v katetegorii OPEN, Karolína KLEPAČOVÁ, Magdaléna SLUNEČKOVÁ a Tomáš MINAŘÍK v kategorii U13 a najmladší náš člen, Tobiáš PEROUTKA, v kategorii U11.

A vedli jsme si více jak dobře.

Karolína M. zvítězila v kategorii OPEN, když v plavání na 100m VZ skončila druhá a v běhu na 1.000m nenašla přemožitelku /3:32,39/. Karolína Kl. pak opanovala s velikým náskokem kategorii U13, když zvítězila jak v plavání na 100m /1:06,34/ tak i v běhu na 1.200m /4:04,92/. Třetím místem jí doplnila naše nová členka Magdaléna, která obsadila 3.místo v běhu i plavání. Tomáš pak obsadil 1.místo ve stejné kategorii chlapců a to zejména výbornému běhu /4:04,17/. Tobiášek, který startoval s většinou o rok staršími soupeři, obsadil ve své kategorii místo 9. Naše dvojice, Karolína Kl. a Tomáš, pak zvítězili s obrovským náskokem v soutěži štafet U13. V neoficiální soutěži ve střelbě zvítězila fantastickým výkonem 163 kruhů KaKl, Tomáš skončil 3. a Magdaléna při své první střelbě 7.

Tradičně výbornou práci odvedla při závodu trenérka Andy. I jí patří naše poděkování.

Všem patří obrovská gratulace a budeme se těšit na 4.kolo ČPM 2023 17.června v Kralupech.