Drobečková navigace

Úvodní stránka > 2.kolo ČPM 2024 - U15-OPEN - 7.4. v Praze

2.kolo ČPM 2024 - U15-OPEN - 7.4. v Praze

V neděli pokračoval v Praze svým 2.kolem ČPM pro kategorii U15 - OPEN. Mezi 77 sportovci ze všech oddílů moderního pětiboje ČR se jej zúčastnilo i 5 zástupců našeho PSC. A jak si naši členové vedli ?

Výborným výsledkem se opět prezentovala naše, současně nejlepší, závodnice Karolína KLEPAČOVÁ. V kategorii U15 /pro rok starší závodnice/ obsadila nádherným finišem 3.místo, což jí zajistilo vedení v ČPM jak pro kategorii U14, tak i U15. Výborně zvládla všechny 3 disciplíny - plavání, Laser Run i překážkovou dráhu. Dalším našim bronzovým medailistou se stal v kategorii juniorů Matěj SLADKÝ. Ten vyhrál plavání, druhý byl na překážkové dráze, ale vůbec mu nevyšla střelba v Laser Runu. A ani se šermířskou disciplínou nemůže být spokojený. Poměrně solidně zazávodila v kategorii U17 i Karolína MINAŘÍKOVÁ. Udělala si OR v pavání, překážkovou dráhu a Laser Run zvládla a jen šerm jí vůbec nevyšel. I tak je 6 místo solidní. Ve stejné kategorii chlapců nás reprezentoval Petr SMÍŠEK. Žádná disciplína mu všal nevyšla dle jeho představ a 9.místo je jeho špatným, osobním, výsledkem. Vůbec se nevydařil závod v kategorii U15 Vildovi HANZELOVI, který byl eliminovám v překážkové disciplíně. Nezvládl Laser Run a ani vízěství v plavecké disciplíně mu nezajistilo lepší než 7./poslední/ místo ve své kategorii. Výsledky nám ukázali rezervy našich závodníků. Mame tak na čem pracovat.

Medailistů patří poblahopřát a ostatním poděkovat za reprazentaci našeho PSC.