Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kalendář

Kalendář 2017

Datum   Akce Místo
    L E D E N  
1.1.  

Novoroční pochod "Z Bolevce do Bolevce"

Plzeň
21.1.  

"1.kolo M-ČR družstev" - PL

Plzeň
       
    Ú N O R  
5.2.   "Cena Letňan" - Š Praha
11.2.   "Mistr.Plz.kraje žactva v hale" - ATL Praha
13.-19.2.   Jarní prázdniny PM a PJ  
19.-26.2.   Lyžařské soustředění PK  
       
    B Ř E Z E N  
3.-4.3.   "Plzeňský vytrvalec" - PL Plzeň
4.3.   "O Sokolí péro" - Š Plzeň

  11.-12.3.   

 

          SF M-ČR družstev" - PL

Praha
18.-19.3.                  "1.kolo ČP" - PL H.Králové
19.3.   "Šermířské Ústí" - Š

Ústí

23.3.   "Sportovec mPlzně" - mládež

Plzeň

25.3.   "VC Města Olomouc" - PL Olomouc
       
    D U B E N  
      1.4.   "Jarní cena Prahy" - PL Praha
      1.4.   "Cena Dejvic" - Š Praha
      6.4.   "Sportovec m.Plzně" - dospělí Plzeň
      8.4.   1.kolo ČPM 2017  Kralupy
      9.4.   "Velikonoční závody" - PL Praha
    19.4.   "Běh osvobození" - ATL Litice
  21.-23.4.   "VC města Ústí" - PL Ústí
     29.4.   2.kolo ČPM 2017 Praha
     30.4.   "Memoriál J.Vršeckého" - Š  Praha
       
    K V Ě T E N  
     1.-7.5.   Jarní soustředění SCM  
 5.-6.5.   "Západočeský pohár" - PL Plzeň
13.-14.5.   "Arerna swim meating" - PL  GER
13./14.5.   "Sermířský SEC" - Š Praha
19.-21.5.   "3.kolo ČP" - PL  Pardubice
 27.-28.5.   EPM 2017 + M-ČR U17  Prahas
27.-28.5.   "KP žactva 13 let" - PL  
       
    Č E R V E N  
2.-4.6.   "4.kolo ČP" - PL Praha
9.-11.6.    CZECH OPEN 2017 + MMČR U19
Praha
10.-11.6.   "M-ČR 13 let" - PL  
10.-11.6.   "M-ČR Kky" - Š Olomnouc
     10.6.        Mistr.Plz.kraje žactva - dráha - ATL  
15.-23.6.   Soustředění PK - PL Strakonice
24.6.   4.kolo ČPM 2017 Příbram
       
    Č E R V E N E C  
 1.7.-3.9.    Letní školní prázdniny  
 6.-9.7.   "Letní M-ČR dorostu" - PL Praha
       
    S R P E N  
20.-27.8.   Letní soustředění /kola/ - PL  
       
    Z Á Ř Í  
5.5.   3.kolo OMD st.žaček - ATL Klatovy
6.9.   4.kolo OMD ml.žaček - ATL Domažlice
 10.9.   5.kolo ČPM 2017 Kladno
16.9.   M-ČR Laser Run Kutná Hora
17.9.   Finále OMD ml.žaček - ATL Plzeň
22.-23.9.   "VC Chomutova" - PL Chomutov
23.9.   6./1 kolo ČPM 2017 + M-ČR U15 Plzeň
24.9.   6./2 kolo ČPM 2017  Praha
30.9.   7.kolo ČPM 2017 + M-ČR U11 Bystřice
       
    Ř Í J E N  
7.10.   "VC Plzně" - PL Plzeň
    M-ČR st.žaček - ATL Jablonec
14.10.   "Podzimní cena Motorletu" - PL Praha
    "Běh Borským parkem" Plzeň
19.-22.10.   ZON 2017 Praha
20.-22.10.   "6.kolo ČP" - Plz.sprinty - PL Plzeň
 22.10.   8.kolo ČPM 2017 + M-ČR U13 Praha
26.-29.10.   Jezdecké soustředění - MP Tachov
       
    L I S T O P A D  
4.-5.11.  

"7.kolo ČP" - PL

Jihlava
 23.-26.11.   "M-ČR dospělých a dorostu" - PL Plzeň
       
    P R O S I N E C  
18.12.   Pětibojař roku 2017 Praha

 

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3