Drobečková navigace

Úvodní stránka > 1.závod ČPM - Jarní cena ČSMP

1.závod ČPM - Jarní cena ČSMP

Tak nám to začalo. 1.dubna jsme vstoupili do ČPM. Na Julisce v Praze se uskutečnil 1.závod ČPM 2023. Mezi 180 závodníky ze všech oddílů mod.pětiboje z celé ČR se jej zúčastnilo i 7 zdravých závodníků našeho PSC. V kategorii U15 - Petr SMÍŠEK, Adam POTUČEK a Karolína MINAŘÍKOVÁ. V kategorii U13 pak to byla naše děvčata - Karolína KKLEPAČOVÁ, Ema POTUČKOVÁ a Carla KABÁTOVÁ a v kategorii chlapců pak - Tomáš MINAŘÍK. Zazářili naši závodníci v kategorii U13. Karolína Kl. s převahou zvítězila mezi 21 soupeřikami a Tomáš pak ve stejné kategorie chlapců obsadil nádherné 2.místo mezi 26 závodníky. Ema a Carla pak získaly 11, resp.12 místo a to zejména díky slabšímu běhu. V kategorii U15 se nám již tolik nedařilo. Karolína M. skončila 13 z 27 závodic, když solidně zaplavala, ale naprosto jí nevyšla KOMBI disciplína. Mezi chlapci této věkové kategorie obsadil Adam 9. místo a Petr místo 11. Opět solidně zaplavali. Adam pak abolvoval solidní střelbu v KOMBI disciplíně, ale velice špatně běžel. Petr naopak solidně běžel, ale zcela vyhořel ve střelecké části KOMBI disciplíny Zde se ukázaly slabiny našich závodníků, které musíme postupně odstraňovat. Můžeme se těšit na další kolo ČPM 22.dubna opět v Praze na Julisce, kde si budeme své výsledky snažit vylepšit. Koukněte na fotky...