Drobečková navigace

Úvodní stránka > "CENA ČSMP" - 9.kolo ČPM + M-ČR U15 + ZON

"CENA ČSMP" - 9.kolo ČPM + M-ČR U15 + ZON

Opravdu bohatý víkend zažily členky našeho PSC . Verča PÍCLOVÁ, Andrea VELÁTOVÁ a Míša ŠTĚRBOVÁ  úspěšně absolvovaly /jako členky PK Slávia VŠ/ od pátku do soboty plavecký závod "Plzeňské sprinty", kde si mohly své výsledky poměřit s většinou plaveckých reprezentantek ČR. V sobotu pak absolvovaly naše starší členky - Simča KORDOVÁ a Terka LAŠTOVKOVÁ - Závod olympijských nadějí v Praze. Zde nebodovaly a předvedly svými výkony to, na co v současné době mají. Sami dobře ví, kolik práce je do budoucna ještě čeká. V neděli ale zazářily v 9.kole ČPM, který byl současně i M-ČR kategorie U15, naše mladší členky. V jednotlivcích skončila Míša ŠTĚRBOVÁ na výborném bronzovém stupínku, když s další naší členkou - Verčou PÍCLOVOU /ta obsadila mezi děvčaty nepopulární 4.místo/ obsadily stříbrnou medaili v soutěži družstev. V kategorii mladších žaček skončila ,zdravotně ne v úplném pořádku, Zuzka ŠANTÍNOVÁ šestá. Příjemné také bylo setkání našich děvčat s pětibojařskými mistry světa - Natálkou Dianovou, Honzou Kufem, Ondrou Polívkou a olympijským vítězem Davidem Svobodou. Několik fotek z víkendu...

Nyní naše členky čeká důkladná příprava na plavecké vrcholy roku 2015 - Krajské přebory a M-ČR.