Drobečková navigace

Úvodní stránka > MALÁ CENA PLZNĚ 2016

MALÁ CENA PLZNĚ 2016

V sobotu 24.9. jsme byli pořadateli dalšího kola Českého poháru mládeže - Memoriálu Karla Bártů. Byla jím naše tradiční MALÁ CENA PLZNĚ. Za krásného podzimního počasí se jí zúčastnilo na 90 závodníků a závodnic do 15-ti let z dvanácti oddílů celé ČR. Naše PSC reprezentovaly 4 závodnice, když řada dalších členů se zúčasnila důležitých plaveckých závodů, byli zraněni, nebo nemocní. V M-ČR v moderním trojboji - U15 - nás reprezentovaly naše závodnice Míša ŠTĚRBOVÁ a Verča PÍCLOVÁ, které již mají bohaté zkušennosti z předchozích kláni v ČPM. V našem závodu potvrdily svou současnou příslušnost ke špičce závodnic ČR v této věkové kategorii. Verča s Míšou získaly fantastické 1.místo v soutěži družstev. Míša pak skončila třetí v této soutěži mezi děvčaty. Výborně jí sekundovala Verča svým čtvrtým místem a oceněním za nejlepší výsledek v plavání mezi všemi děvčaty. Velkou radost nám pak udělala Klárka PANÝRKOVÁ, která obsadila krásné 3.místo v kategorii děvčat U13. Obě posledně jmenované svým výsledkem splnily limit, který je opravňuje k zařazení do Sportovního střediska ČSMP pro rok 2017. Závod se trochu nevydařil jen Katce CHOCHOLATÉ, která ve své věkové kategorii U13 obsadila 10.místo. Koukněte na fotky...