Drobečková navigace

Úvodní stránka > MEMORIÁL GEN.PATTONA - 2.kolo ČPM 2013

MEMORIÁL GEN.PATTONA - 2.kolo ČPM 2013

V sobotu 11.5.uspořádalo naše PSC druhé kolo ČPM 2013. Závod nesl opět jméno osvoboditele našeho města v květnu roku 1945, význačného vojevůdce a výborného sportovce - gen.G.S.Pattona /ten získal na OH v roce 1912 ve Stockholmu 5.místo, právě v našem sportu - moderním pětiboji/. Závodu, který byl určen pro závodníky do 15-ti let se zúčastnilo téměř 90 vyznavačů našeho sportu z celé ČR a zajímavá byla i účast zástupců plaveckých klubů ze Slávia VŠ Plzeň a PK Tachov. Ani vytrvalý déšť v průběhu běžecké části závodu pak nezměnil nic na výborných výsledcích závodníků, kteří odjížděli z našeho města ve většině spokojeni. Výborně si vedli i členové našeho PSC. Na stupně vítězů se svým druhým místem dostala Zuzanka Šantínová /U11/ a stejné umístění patří v této věkové kategorii i Tomáši Klepačovi. Bronz získala ve 2.kole ČPM další naše závodnice Verča Píclová /U13/. Ani ostatní členové našeho PSC však nezklamali. Čtvrtý skončil v kategorii U13 Ondra Jócsik, pátá místa patří Simče Kordové mezi st.žačkami a Robertu Borovanskému v kategorii ml.žáků. Šestí ještě byli Lucka Trinerová v kategorii U13  a Lukáš Jócsik v kategorii U15. O lepší umístění v kategorie st.žaček připravila  naše další děvčata  nepřesná střelba, na které musí ještě hodně zapracovat. A můžeme být právem spokojeni i s organizací tohoto 2.závodu ČPM ze strany našeho PSC.