Drobečková navigace

Úvodní stránka > ZAČÍNÁME : 5.KOLO ČPM 2022

ZAČÍNÁME : 5.KOLO ČPM 2022

17.září se uskutečnilo v Hořovicích páté kolo ČPM 2022. Mezi  závodníky ze všech oddílů moderního pětiboje z celé ČR se jej zúčastnilo i 12 členů našeho PSC. V kategorii U19 nás reprezentoval Matěj SLADKÝ a v kategorii U17 Johanka ŠIMSOVÁ. V kategorii U15 to pak byli Karolína MINAŘÍKOVÁ a Petr SMÍŠEK. Mezi závodníky kategorie U13 to nás reprezentoval Tomáš MINAŘÍK a děvčata Karolína KLEPAČOVÁ se svou sestrou Kristýnkou. V nejnižší věkové kategorii U11, která byla současně i MČR to byli Tobiáš PEROUTKA /ročník narození 2014 a do této kategorie v podstatě rok nepatřil  / s děvčaty Bárou ZEMANOVOU,  Emou POTUČKOVOU, Zuzanou HANZELOVOU a Annou KOMOROUSOVOU. Všichni chtěli dokázat, ze v průběhu letních prázdnin nelenošili.

A jak si naši členové vedli ?

V kategorii U11, která byla současně i M-ČR se naši členové neprosadili a to zejména díky slabému běhu. Ema obsadila místo 9.,Anička 14., Bára 16. a Zuzana 21.místo, když družstva našeho PSC získala 6.resp.8.místo. Tobiáš byl pak celkově 13. V kategorii U13 nám tradičně udělala radost Karolína, která tuto kategorii vyhrála. Tomáš obsadil díky slabšímu plavání místo 4. Kristýna skončila pak 16. V kategorii U15 doplatili naši členové na slabou střelbu. Karolína skončila celkově 8, Petr dokonce až 11. V kategorii U17 i U19  naši členové zazářili v plavání, zklamali však ve střelecké části KOMBI disciplíny. Matěj, který výborně zašermovat ve svém prvém závodním šermu skončil celkově 4. a Johanka 9.

Máme proto do dalších závodů ČPM co napravovat, zejména pak ve střelbě a běhu.