Drobečková navigace

Úvodní stránka > POSLEDNÍ KOLO ČPM 2014

POSLEDNÍ KOLO ČPM 2014

V sobotu 18.10. se uskutečnilo v Praze na Julisce poslední kolo ČPM pro rok 2014. Proběhlo jako Cena Českého svazu moderního pětiboje a zúčastnilo se jí rekordních 211 mladých adeptů našeho krásného, ale nesmírně náročného sportu. Závodu, který byl současně i M-ČR kategorie U15, tedy sportovců ročníků narození 2000 a 2001, se zúčastnilo i 8 členů našeho PSC. Ti se s končící sezonou rozloučili fantasticky. V M-ČR obsadila děvčata 6./A.VELÁTOVÁ/,7./S.KORDOVÁ/,8./A.ŠTĚRBOVÁ/ a 10./T.LAŠTOVKOVÁ/ místa. V soutěži družstev pak získaly A.Velátová a S.Kordová výbornou bronzovou medaili. A.ŠTĚRBOVÁ s T.LAŠTOVKOVOU přidaly v soutěži družstev ještě místo čtvrté. Bronzová byla i Z.ŠANTÍNOVÁ v kategorii ml.žaček. Čtvrtá byla ve stejné kategorii M.ŠTĚRBOVÁ a 6.místem jí doplnila ještě V.PÍCLOVÁ. V kategorii nejmladších žáků skončil A.DESORT mezi 23 soupeři pátý.  B L A H O P Ř E J E M E

Pro 2 naše členky - S.Kordovou a T.Laštovkovou - to byl i poslední závod v kategorii st.žaček /U15/, neboť od ledna příštího roku přestupují do vyšší věkové kategorie U17 a budou se muset vyrovnat jak se střelbou z laserové pistole, tak nově i s disciplínou KOMBI. Ať se jim tedy daří stejně dobře jako v kategoriích nižších, kde dosáhly mj.i na medaile z M-ČR.

Dík patří i dosavadním členkám našeho PSC - A.Štěrbové, A.Mrázové a L.Trinerové, které aktivní členství v našem PSC ukončily a budou se nadále věnovat plně plaveckému sportu.