Drobečková navigace

Úvodní stránka > ZIMNÍ KRAJSKÉ PŘEBORY, POHÁRY A M-ČR V PLAVÁNÍ S NAŠIMI ČLENY

ZIMNÍ KRAJSKÉ PŘEBORY, POHÁRY A M-ČR V PLAVÁNÍ S NAŠIMI ČLENY

Po zisku 38 medailí členů našeho PSC v barvách mateřských plaveckých klubů - Slávia VŠ a Radbuza Plzeň v Krajských přeborech v plavání mladšího a staršího žactva, reprezentovali naši členové své PK i na Zimních pohárech a M-ČR těchto věkových kategorií. A i zde získali celou řadu výborných umístění. V kategorii 13-ti letých si výborně vedl Matěj SLADKÝ, který si z M-ČR přivezl 6 medailí /1x zlato za 50VZ a 5x bronz za 100PZ, 200PZ,100VZ, 4x50PZMIX a 4x50VZMIX/.  Z Pohárů ČR 10-ti a 11-ti letých pak přivezli naši členové dalších 8 medailí a řadu dalších krásných umístění. Honzík FOLTÝN měl mezi desetiletými závodníky 6 startů a všechny proměnil v zisk medailí. 2x se stal Přeborníkem ČR /400VZ a 200PZ/, 3x byl druhý /100M, 100P a 50M/ a jedenkrát třetí /50VZ/. Mezi jedenáctiletými závodníky přidal dvě medaile Petr HAJŠMAN. Stříbro za 200VZ doplnil bronzem na 800m, když ještě čtvrtý byl na 400K. Jakub HORÁK byl sedmý na 800VZ a dvakrát byl devátý na 200VZ a 50VZ. Pro Karolínku NEVAŘILOVOU by v této kategorii, stejně jako v případě Simonky ŠMÍDOVÉ mezi desetiletými, již postup na P-ČR velkým úspěchem a povzbuzením do dalších tréninků. Koukněte také na fotky...