Drobečková navigace

Úvodní stránka > PRÁZDNINY SKONČILY - ČPM POKRAČUJE

PRÁZDNINY SKONČILY - ČPM POKRAČUJE

Po poměrně úspěšném červencovém M-ČR v plavání a dovolených, srpnových soustředěních a náročných trénincích, nás čekala začátkem září celá řada významných sportovních akcí. Naše členky byly nápomocny v posledních kolech soutěží krajských atletických družstev starších a mladších žaček, kde úspěšně reprezentovaly Atletické kluby Baník Stříbro a Viktoria Plzeň a 10.září jsme se všichni  konečně  dočkali. To se v Kladně uskutečnilo další, tolik očekávané, 5.kolo ČPM 2017 pod názvem "KLADENSKÁ CENA". Zúčastnili jsme se jí tentokráte v rozšířené sestavě16 závodníků a závodnic. Naše řady zde posílily nejen tradiční plavci z PK Slávia VŠ Plzeň, ale nově tentokrát i z PK Radbuza Plzeň. V kategorii U17 nás zastupovaly naše nejlepší závodnice - Míša ŠTĚRBOVÁ a Verča PÍCLOVÁ. Míša po nemoci nezklamala a obsadila 3.místo, Verče se ale závod vůbec nevydařil a bude mít proto při dalších kolech ČPM co napravovat. Klárku PANÝRKOVOU, která startovala v kategorii U15, opět zradila střelecká disciplína a ani běžecký osobák a výborné plavání nestačilo na víc jak 13.místo. Zazářili však naši chlapci v kategorii U13. Matěj SLADKÝ již ve 2.svém závodu letošního ČPM s obrovským náskokem zvítězil a za povšimnutí je zejména jeho plavecký čas na 100VZ - 1:00,80. Tomáš FILIP si ve stejné kategorii závěrečným finišem vybojoval krásné druhé místo. Naši noví nejmladší závodníci vzali tento závod jako svou novou sportovní zkušennost. Ani oni všek nezklamali /zejména chlapci v kategorii U11 - tří do desítky mezi 29 stejně starými závodníky/ a pokud budou všichni pokračovat, výsledky se dostaví. Konkrétní výsledky zobrazíte v sekci Výsledky. Fotky si pak můžete prohlédnout ve fotogalerii...