Drobečková navigace

Úvodní stránka > A MÁME TU PRVNÍ BŘEZNOVÉ A DUBNOVÉ VÝSLEDKY

A MÁME TU PRVNÍ BŘEZNOVÉ A DUBNOVÉ VÝSLEDKY

10 medailí na kterých se podílely : V.PÍCLOVÁ /3 x zlato a 1 x bronz/, Z.ŠANTÍNOVÁ /2 x zlato a 1 x bronz/, A.VELÁTOVÁ /1 x stříbro a 1 x bronz/ a M.ŠTĚRBOVÁ /1 x bronz/, to je medailová bilance našich členek v závodě "PLZEŇSKÝ VYTRVALEC 2015" v 50m domácím bazénu na Slovanech. Další umístění do 8.místa tento úspěch jen podtrhují.

Bronz naší závodnice B.CIPROVÉ na mezinárodním závodě juniorských pětibojařek 27.-29.3. v Drzonkowě v POL, je pak výborným výsledkem této členky našeho PSC a dobrým vstupem do jejího důležitého sportovního roku. V soutěži OPEN obsadila navíc kvalitní 6.místo. Ve dnech 1.-3.4. se Bára následně zúčastnila šermířského kempu v Berlíně a 11.dubna jí čeká v Praze jeden z nejdůležitějších závodů sezony - Memoriál M. Kadlece, jehož výsledky mohou s konečnou platností rozhodnout o její případné účasti na ME juniorek v květnu v Bulharsku.

I výsledky v 1.kole Českého poháru mládeže 4.dubna v Kralupech nám přinesly radost. V kategorii U13 se umístila Z.ŠANTÍNOVÁ na krásném 3.místě a v kategorii U15 jsme měli dokonce na stupních vítězů dvě závodnice. Druhou M.ŠTĚRBOVOU a třetí V.PÍCLOVOU. A.VELÁTOVÁ, která byla po 2 disciplínách v této kategorii druhá, do běžecké části soutěže pro zranění nenastoupila. V kategorii U17 /tedy již s KOMBI disciplínou/ obsadila výborné 4.místo A.RADOVÁ. Pro S.KORDOVOU a T.LAŠTOVKOVOU byl tento závod prvním v této kategorii a účast v něm byla pro ně především  výbornou školou do budoucích závodů. Těšit nás můžou i výborné výsledky ve střelbě. Tu vyhrála A.Velátová výkonem 165, když V.Píclová byla ještě 2. a M.Štěrbová črvrtá. I většinou překonané plavecké osobní rekordy nás mohou před letošní sezonou těšit. Trochu zklamání nám přinesly jen výsledky v běžeckých částech soutěží a tak víme kam upřít svou další pozornost. Několik fotek z akcí... a jízdu Báry si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.