Drobečková navigace

Úvodní stránka > EVROPSKÝ POHÁR MLÁDEŽE 2017 + MM-ČR U17

EVROPSKÝ POHÁR MLÁDEŽE 2017 + MM-ČR U17

Po plaveckém soustředění a účastech našich členek na několika závodech plavců specialistů se opět rádi vracíme k informaci o našem sportu - moderním pětiboji..

V sobotu 27. a v neděli 28.května 2017 se uskutečnil jeden z nejdůležitějších závodů kategorie U17 v letošním roce. Jednalo se o EVROPSKÝ POHÁR MLÁDEŽE 2017, který byl současně i MM-ČR této věkové kategorie. Naše PSC reprezentovaly na akci Verča PÍCLOVÁ a Míša ŠTĚRBOVÁ, když obě byly navíc oficiálně pověřeny reprezentací ČR. V sobotu se uskutečnila soutěž jednotlivců a družstev, v neděli pak stále oblíbenější soutěže štafet. A naše děvčata opět nezklamala. Míša si veze z tohoto důležitého závodu celou kolekci  medailí. Zlato za soutěž štafet a stříbro za soutěž družstev získala s další členkou našeho PSC Verčou a bronzová medaile jí patří za individuální soutěž děvčat. Verča pak skončila v soutěži děvčat při M-ČR pátá. Úspěšný pobyt v Praze pak zpříjemnilo našim členkám i ubytování v krásném hotelu Internacionál. Fotogalerie z akce...

DĚVČATA : VELKÁ GRATULACE. JEN TAK DÁL.