Drobečková navigace

Úvodní stránka > JE ZA NÁMI 2.KOLO ČPM 2016

JE ZA NÁMI 2.KOLO ČPM 2016

1.5. se uskutečnilo v Příbrami druhé kolo ČPM 2016. Spolu s dalšími 131 závodníky z celé ČR se jej zúčastnily i čtyři závodnice našeho PSC. Nejlépe si vedly Míša ŠTĚRBOVÁ a Verča PÍCLOVÁ v kategorii U15, ve které obsadily druhé, resp.třetí místo a svými výsledky si splnily limit do Sportovního střediska mládeže ČSMP. Můžeme jen litovat jejich opět nepovedené střelby, neboť výsledek děvčat mohl být ještě lepší. Poprvé se závodu ČPM zúčastnila i nová členka našeho PSC - Karolina VOŘÍŠKOVÁ, která nezklamala a v kategorii děvčat ročníku narození 2006 si vybojovala mezi 21 děvčaty krásné 6.místo. Závod se nevydařil naší Terce LAŠTOVKOVÉ, která sice v kategorii U17 vybojovala 6.místo, ale se svým výsledkem jistě spokojená nebyla. Nyní nás čeká krátká pauza a 22.května pak 3.kolo ČPM - "Cena Dukly Praha". Volné dny vyplníme nejen dalšími tréninky a plaveckými závody specialistů, ale pomůžeme i atletickým družstvům AKM Viktoria Plzeň v jejich cestě za obhajobou loňských výborných výsledků. O výsledku naší nejúspěšnější závodnice Báry KODEDOVÉ ve Finále Světového finále 36 nejlepších žen světa 6.5 v Sarasotě v USA a cestě další naší čenky Ádi RADOVÉ na ME fotbalistek ČR kategorie U17 4.-11.5. v BLR, vás budeme také na našich stránkách informovat. Několik fotek z poháru...