Drobečková navigace

Úvodní stránka > A NAŠE "MALÁ CENA PLZNĚ" JE ZA NÁMI

A NAŠE "MALÁ CENA PLZNĚ" JE ZA NÁMI

Náš 6.závod ČPM 2018 - MALÁ CENA PLZNĚ, který se uskutečnil 15.září a byl současně i M-ČR pro kategorii U15, proběhl za účasti 121 sportovců z většiny  oddílů moderního pětiboje ČR. Závod byl našim PSC pořádán i jako Otevřený závod v moderním dvojboji pro neorganizované sportovce ročníků narození 2006 a ml. z Plzně, kterého se zúčastnilo mj. i 5 závodníků ze spřáteleného PK Slávia VŠ Plzeň. Závodníky přivítala naše tradiční i nové sportoviště : vzorně připravený Městský bazén na Slovanech, tradičně kvalitní Armádní střelecký stadion v Lobzích a nová, všemi zúčastněnými trenéry i závodníky chválená, běžecká trať v areálu Božkovský ostrov. Nejúspěšnějšími závodníky v M-ČR U15 se stali závodníci TJ Kralupy, kteří získali zlato a bronz v soutěži děvčat a stříbro v kategorii chlapců. Vyhráli i obě soutěže družstev. Z našich závodníků si nejlépe vedl Matěj SLADKÝ, který v soutěži obsadil celkové 10.místo, když jej, vedle výborného plavání /100m VZ - 57,71/ a solidního běhu /5:09 -1500m/, zcela zradila střelba, ve které předvedl zatím svůj nejhorší výsledek v závodech ČPM. V děvčatech skončila Bára LIŠKOVÁ na 16.m. a sama se přesvědčila o svých obrovských rezervách, zejména v běhu. V soutěži děvčat U13 obsadila pak Ilonka ADÁMKOVÁ místo třinácté a patří jí stejné honocení jejích výkonů jako u Báry. Ve stejné kategorii chlapců byl z našich závodníků nejlepší Petr HAJŠMAN /8.m./ a Jakub HORÁK /místo 12./ . Zde ale zazářili naši hosté, plavci Slávia VŠ, kteří obsadili v této kategorii 1. /Honza Honomichl/ a 3.místo /Vojta Šedivý/. Medailovou radost nám v závodě U11 udělal Hoza FOLTÝN, který záskal stříbrnou medaili a ocenění za nejlepší plavecký výkon ve své věkové kategorii. Simonka ŠMÍDOVÁ obsadila pak mezi děvčaty této věkové kategorie nepopulární 4.místo. Hned za ní skončila ale další zástupkyně PK - Stella Lavičková. Honza Foltýn a Simonka Šmídová byli také nominováni  na M-ČR kategorie U11 - 22.září v Třinci a Bystřici. Držme jim proto palce. A koukněte také na vybrané fotky tady na webu..., případně na rajče, kde je kompletní galerie.