Drobečková navigace

Úvodní stránka > JARNÍ CENA DUKLY PRAHA

JARNÍ CENA DUKLY PRAHA

Mimo oficiální závody ČPM 2020, uskutečnil oddíl MP Dukla Praha 20.září na Julisce svůj vlastní závod "Jarní cenu Dukly", na který pozval i závodníky z dalších oddílů ČR. Naše PSC nabídku využilo a na závod vyslalo 6 svých mladších členů - Karolínu Minaříkovou, Anetu Hajšmanovou, Karolínu Klepačovou, Kristýnu Klepačovou, Tomáše Minaříka a našeho nejmladšího člena - Tobiáše Peroutku /ročník narození 2014/. Ostatní naši členové pak tento den absolvovali povinný plavecký Krajský přebor v dálkovém plavání v Plzni a někteří v pátek a sobotu VC Chomutova a VC Chodska.

Šest našich účastníků a 3 umístění na stupních vítězů, to je výsledek našich závodníků v Praze. Pomyslné zlato do Plzně přivezl Tomáš MINAŘÍK v kategorii U11 chlapců. Vyhrál nejen plavání, ale i běžeckou disciplínu a výsledkem jenom potvrdil platnost svého zařazení do SpS při ČSMP. Ve stejné kategorii děvčat skončila na krásném třetím místě Karolína KLEPAČOVÁ, která svým výsledkem vysoce převýšila požadavek na své zařazení do SpS při ČSMP. Její sestra Kristýna skončila ve stejné kategorii po slabším běhu 16. Velkou radost nám svým výsledkem udělal v Praze nejmladší člen našeho PSC, teprve 6-ti letý Tobiáš PEROUTKA, který obsadil mezi svými vrstevníky v kategorii U7 krásné 3.místo. V kategorii U13 děvčat jsme měli 2 zástupkyně. Karolína MINAŘÍKOVÁ si sice vytvořila v plavání i běhu osobní rekordy, to však ale zatím stačilo "jen" na 6. místo mezi 22 děvčaty. Druhá naše závodnice Aneta HAJŠMANOVÁ si také vytvořila v obou disciplínách osobní rekordy, ale na lepší než 11.místo to nestačilo.

Nyní nás čekají 3 poslední závody ČPM 2020 - 3.10. v Bystřici, kde budou o své tituly bojovat závodníci v kategorii U13, 10.10. v Hořovicích /M-ČR U11/ a pak poslední závod ČPM 18.10. v Praze, kde se utkají o své tituly závodníci z kategorií U15 a U17. Věříme, že nějaká medaile zacinká a budeme tak se složitou letošní sportovní sezonou spokojeni. A tady je odkaz do fotogalerie...