Drobečková navigace

Úvodní stránka > ZÁVODILI JSME V PELHŘIMOVĚ

ZÁVODILI JSME V PELHŘIMOVĚ

V nepatrném počtu tří členů, jsme vyjeli na další závod ČPM 2018, tentokráte  do Pelhřimova. Organizoval jej nový klub moderního pětiboje - Liga atletů Pelhřimov - jako svůj první závod v našem sportu /v letošním roce zatím jen do kategorie U15/ a byli jsme proto zvědaví, jak se s organizací svého závodu klub vypořádá. Naše PSC reprezentovali - Natálka VACKOVÁ /U15/, Petr HAJŠMAN /U13/ a Simonka ŠMÍDOVÁ /U11/. Ti se mezi závodníky opět neztratili a patřili mezi nejlepší. Cílem Petra a Simonky bylo vylepšení svých výsledků z letošních závodů ČPM a pokusit se splnit limity pro své zařazení do centrálního Sportovního centra mládeže ČSMP. A oběma se to podařilo. Petrovi zásluhou výrazného zlepšení času v plavání na 100m /1:12,73/, Simonce pak fantastickým závěrem v běhu na 500m, kterým obsadila krásné celkové 3.místo. Petr byl mezi stejně starými chlapci ve své kategorii čtvrtý. Natálka se celý den potýkala se zdravotními problémy, které vyvrcholily nutností jejího stažení z poslední disciplíny - běhu. Na další, poslední závod ČPM v 1.pololetí se můžeme těšit, opět v silné sestavě, 30.června v Praze. Bude ale bez Natálky Vackové a Matěje Sladkého, kteří budou v tomto dni reprezentovat svůj mateřský PK Slávia VŠ Plzeň na M-ČR v plavání závodníků ročníku narození 2005. Koukněte také na fotky...