Drobečková navigace

Úvodní stránka > "CENA DUKLY" - 4. KOLO ČPM 2018 A POHÁRY a M-ČR V PLAVÁNÍ

"CENA DUKLY" - 4. KOLO ČPM 2018 A POHÁRY a M-ČR V PLAVÁNÍ

Naši členové, oslabeni o Matěje Sladkého a Natálku Vackovou, kteří hájili tento den barvy svého mateřského PK Slávia VŠ Plzeň na M-ČR závodníků ročníku narození 2005, absolvovali 30.června čtvrté kolo ČPM 2018, které bylo posledním závodem před zaslouženými letními prázdninami. V kategorii U17 nás reprezentovaly  Míša ŠTĚRBOVÁ a účastnice nedávného ME této věkové kategorie v Polsku, Verča PÍCLOVÁ,  v kategorii U13 Petr HAJŠMAN a v kategorii nejmladších - U11, pak Simonka ŠMÍDOVÁ a náš nový člen - Honza FOLTÝN. Z našich starších členek odvedla svůj současný standart Verča, když opět splnila limit pro zařazení do SCM při ČSMP a v závodě kategorie U17 obsadila místo třetí. Míše se opět moc nedařilo a obsadila v soutěži děvčat až páté místo. Ani naši nejmladší se pak ve svých kategoriích neztratili. Všichni výborně zaplavali a v běžecké části odvedli svůj standart. V kategorii U11 obsadil Honza třetí a Simonka 5.místo. V kategorii U13 byl pak Petr třetí. Honza je ale dalším z našich členů, který splnil limit do Sportovního střediska ČSMP. Fotky z Ceny Dukly...

Výborně si vedli naši členové i při nedávných Pohárech a M-ČR v plavání. Mezi desetiletými závodníky získal Honza Foltýn 6 medailí, Petr Hajšman mezi jedenáctiletými pak 2. Oba jsou členy PK Radbuza Plzeň. Z M-ČR závodníků ročníku narození 2005 přivezl Matěj Sladký 8 medailí, Natálka Vacková 4. Ti jsou naopak členy PK Slávia VŠ Plzeň. Patří proto jim i jejich plaveckým trenérům veliká gratulace.