Drobečková navigace

Úvodní stránka > "CENA DUKLY" - 3.kolo ČPM 2016 a informace navíc

"CENA DUKLY" - 3.kolo ČPM 2016 a informace navíc

Do Prahy na Julisku odcestovalo v neděli 22.5. pět zástupců našeho PSC. Uskutečnilo se zde 3.kolo ČPM pro rok 2016. Kromě stálých členek - Míši Štěrbové, Verči Píclové a Terky Laštovkové, se jej zúčastnili i 2 naši mladší členové z kategorie U13 /soutěží v mod.dvojboji/ - Klárka Panýrková a Tomáš Chocholatý. A naši členové se v závodě opět mezi 174 účastníky neztratili. Opět s nevydařenou střelbou skončila na 2.místě v katagorii U15 Míša ŠTĚRBOVÁ, když nedlouho po nemoci a zranění startující Verča PÍCLOVÁ skončila ve stejné kategorii na velice solidním 5 místě. V kategorii U13 zazářila Klárka PANÝRKOVÁ, která svým nádherným finišem obsadila 3.místo mezi 26 stejně starými závodnicemi. Radost nám udělal ve stejné kategorii i Tomáš CHOCHOLATÝ, který sice na stupních vítězů zatím nebyl, ale jeho 5.místo mezi 25 stejně starým závodníky je velice pěkné. Radost ze svého druhého letošního vystoupení může mít i Terka LAŠTOVKOVÁ, která si nejen lehce zlepšila osobák v plavání na 200VZ, ale zejména si výrazně vylepšila svůj dosavadní nejlepší výsledek v KOMBI disciplíně /běh + střelba/ a skončila ve své kategorii U17 celkově na 5.místě. V této kategorii /U17/ se uskutečnila navíc i soutěž se šermířskou disciplínou, ve které obsadila Terka dokonce 2.místo. Podívejte se na fotogalerii...

VŠEM NAŠE VELKÁ GRATULACE

A slíbená informace. Naši starší členové absolvovali v uplynulém období celou řadu silničních a přespolních běhů, mj. i nedávný  "Plzeňský půlmaraton". Za zmínku stojí zejména časy Michala Michalíka /1:27,12/ a Markéty Šantínové /1:53,18/ z celého absolvovaného půlmaratonu. Zbývající členové - Hynek, Renata a Áďa Štěrbovi absolvovali úspěšně kratší, 10km trať. Gratulujeme a přejeme našim členům - "starším juniorům" - úspěšné starty v dalších bězích mimo dráhu. A tady je pár fotek...