Drobečková navigace

Úvodní stránka > CENA MĚSTA PELHŘIMOVA - 3.kolo ČPM 2019

CENA MĚSTA PELHŘIMOVA - 3.kolo ČPM 2019

Čtyři naši členové - Ilonka ADÁMKOVÁ /kategorie U15/, Karolínka MINAŘÍKOVÁ, Matyáš HAJŠMAN a Adam HORÁK /všichni v kategorii U11/, se v neděli 19.května zúčastnili 3.kola ČPM - Memoriálu Karla Bártů -  "Ceny  města Pelhřimova". Nízký počet našich členů ve 3.kole zapříčinila opět nepříjemná kolize termínu tohoto kola ČPM s Kr.přeborem v dálkovém plavání, jehož absolvování je nezbytnou podmínkou pro účast Petra Hajšmana,Jakuba Horáka a Honzy Foltýna /předpokládaných medailistů/ na jejich nadcházejících M-ČR svých kategorií.  Stejně tak jsme byli oslabeni i o nemocného Matěje Sladkého. Ale i tak, v soutěži které se zúčastnilo 139  závodníků a závodnic ze všech oddílů z celé ČR, si vedli naši členové opět solidně. Nejlepší umístění a tím i fantastickou pomyslnou zlatou medaili veze do Plzně Karolínka MINAŘÍKOVÁ - U11, která díky osobním rekordům v běhu /500m/ a plavání /50VZ/ zvítězila v konkurenci 25 stejně starých závodnic. Ilonka ADÁMKOVÁ ve své kategorii U15 opět výborně zastřílela /2.místo/, vytvořila si osobní rekord v plavání, ale stejně jako v předchozím ČPM nestačila na své soupeřky v běžecké části a obsadila celkové 10.místo. Oba chlapci - Adam HORÁK a Matyáš HAJŠMAN odvedli ve své věkové kategorii U11 solidní výsledky, které byly logicky ovlivněny jejich úspěšným medailovým vystoupením na jejich sobotním krajském přeboru v plavání v Tachově a obsadili 9./Matyáš/, resp. 17./Adam/ místo mezi 25 soupeři. I oni však musí do budoucna zapracovat na zkvalitnění běhu. Další ČPM /poslední před letními prázdninami/ nás čeká v neděli 16.6. v Praze na Julisce. Zúčastníme se jej v mnohem větším počtu, i když i zde dochází ke kolizi s M-ČR v plavání roč.narození 2005 /Matěj Sladký/ a 2007 /Jakub Horák a Petr Hajšman/. Fotky z akce...