Drobečková navigace

Úvodní stránka > NÁŠ PRVNÍ LETOŠNÍ ZÁVOD - "JARNÍ CENA DUKLY"

NÁŠ PRVNÍ LETOŠNÍ ZÁVOD - "JARNÍ CENA DUKLY"

V neděli 26.března proběhl náš první závod, určený tentokrát pro mladší sportovce do kategorie U13. Mezi  137 závodníky bylo i 7 členů našeho PSC. V kategorii U13 nás reprezentovali Tomáš MINAŘÍK, Karolína KLEPAČOVÁ. Carla KABÁTOVÁ a SOFIE SMÍŠKOVÁ. V kategorii U11 to pak byli Tobiáš PEROUTKA a Bára ZEMANOVÁ. V ktegorii OPEN nás zastupovala Karolína MINAŘÍKOVÁ.

Naše současná nejlepší závodnice Karolína Kl. zvítězila mazi 17 soupeřkami s  velkým náskokem v kategorii U13, když 1.místo obsadila, nejen v nově stanoveném běhu na 1.200m v čase 4:12,90, ale i v plavecké disciplíně na 100VZ - 1:07,96, když si vytvořila OR 1.místo pak obsadila i v neoficiální střelecké disciplíne 4x50 ran v krásném výkonu 142 kruhů. Druhá závodnice Carla obsadila v této kategorii místo 9. a Sofia  pak místo 12. Ve stejné kategorii chlapců nás mile překvapil Tomáš, který si vytvořil OR v plavání na 100Vz - 1:15,50 a zvítězil pak v běhu na 1200m v čase 4:07,36. V kategorii U11 skončila Bára na 5. místě mezi 17 děvčaty, když si vytvořila OR v pavání na 50m - 35,65. Druhý náš závodník v této kategorii Tobík skončil celkově 19, když se před něj dostalo 12, o rok starších závodníků. V kategorii OPEN obsadila krásné 2.místo Karolína M. Koukněte na fotky...

S výsledky našich závodníků můžeme být velice spokojeni, neboť všichni si vytvořili OR v plavecké disciplíně. Do budoucna nás čeká ale řádný trénink v běhu, kde máme stále co zlepšovat.

Těšit se můžeme již další týden 1.4. na první kolo ČPM 2023 "CENU ČSMP" v Praze na Julisce.