Drobečková navigace

Úvodní stránka > MEMORIÁL GEN. PATTONA 2014

MEMORIÁL GEN. PATTONA 2014

94 závodníků z 12 oddílů celé ČR nastoupilo v sobotu na start 3.kola Českého poháru mládeže 2014 pro kategorie sportovců U11 až U15 - Memoriálu gen.Pattona. Mezi nimi i devět závodnic našeho centra. Ty, za přítomnosti vnuka gen.Pattona - G.P.Waterse a jeho syna, nezklamaly. Verča PÍCLOVÁ potvrdila svá výborná umístění z předchozích kol a v domácím prostředí obsadila krásné 2.místo v kategorii U13 /ml.žačky/. Ve stejné kategorii  skončila ještě Zuzanka ŠANTÍNOVÁ čtvrtá a Míša ŠTĚRBOVÁ pátá. V kategorii U15 /střílející st.žačky/ skončila na pěkném 5.místě Tereza LAŠTOVKOVÁ a sedmá byla Simča KORDOVÁ. Výborné osobní rekordy vynesly pak  Andreu VELÁTOVOU nejen na 8.místo v této ktagorii, ale zajistily jí i zařazení do Sportovního střediska ČSMP. Máme tam tak již 7 děvčat z našeho PSC. Adéla ŠTĚRBOVÁ skončila ještě mezi st.žačkami 10., Adéla MRÁZOVÁ 11. a Lucka TRINEROVÁ třináctá. V rámci závodu byli oceněni i nejlepší střelci, plavci a běžci. Titul nejlepší střelkyně získala Andrejka Velátová, plavkyně pak Adéla Štěrbová.

Tímto závodem také skončilo pro naše děvčata pětibojařské pololetí. Budou mít tak dostatek času na kvalitní přípravu na KP a M-ČR v plavání a atletice ve zbytku května a června.