Drobečková navigace

Úvodní stránka > MÁME ZA SEBOU PŘEDPOSLEDNÍ KOLO LETOŠNÍHO ČPM

MÁME ZA SEBOU PŘEDPOSLEDNÍ KOLO LETOŠNÍHO ČPM

V Kopřivnici se 15.10. uskutečnilo 7.kolo ČPM 2022. Mezi účastníky ze všech oddílů moderního pětiboje z celé ČR, bylo i 10 členů našeho PSC. V kategorii U19 nás reprezentoval Matěj SLADKÝ a v kategorii U15 pak Karolína MINAŘÍKOVÁ a Petr SMÍŠEK. Do kategorie U13, která byla současně i M-ČR této kategorie, se zapojili Karolína KLEPAČOVÁ a její setra KRISTÝNA a Magdaléna RUTAROVÁ se svou sestrou Kateřinou. Z chalapců pak Adam POTUČEK, Vilda HANZEL a Petr MINAŘÍK.

A jak si naši členové vedli ?

Největší radost nám udělaly v M-ČR kategorie U13 naše děvčata. Karolínka s převahou mezi 31 soupeřkami zvítězila a posunula se v celkovém hodnocení ČPM 2022, před posledním závodem 5.11. v Praze, na místo první. Spolu s Magdalénou pak získaly fantastické stříbro v soutěži družstev. Kateřina skončila pak 24. , když Kristýna závod z důvodu zdravotní indispoizice nedokončila. V kategorii chlapců obsadil Tomáš /díky osobáku v plavání a výbornému běhu/ mezii 28 soupeři krásné 4.místo a splnil si tak limit pro přijetí do Sport. střediska ČSMP. Adam skončil 14. a Vilda 17. V kategorii U15 se našim závodníkům nevydařila střelba a tak skončili - Karolína 10. a Petr 13. V kategorii U19 se vydařlo Matějovi plavání /200VZ za 1:59,65/ ve kterém zvítězil. Solidně zašermoval /17 V a 11P/ a jen díky chybám ve střelecké disciplín KOMBI, obsadil nepopulární bramborovou medaili.