Drobečková navigace

Úvodní stránka > 6.kolo ČPM - "Cena Bystřice"

6.kolo ČPM - "Cena Bystřice"

V sobotu 1.října proběhlo v Bystřici 6.kolo ČPM 2022. Mezi 148 závodníky ze všech oddílů MP z celé ČR bylo i 8 členů našeho PSC. V kategorii U19 nás reprezentoval Matěj SLADKÝ a v kategorii U15, která byla současně i M-ČR této kategorie, pak Patrik PEROUTKA, Petr SMÍŠEK, Tomáš MINAŘÍK a jeho sestra Karolína. V kategorii U13 reprezentovala naše PSC tři děvčata - Karolína KLEPAČOVÁ, Magdaléna RUTAROVÁ a její sestra Kateřina.

A jak si naši členové vedli ?

Již tradiční radost nám připravila v kategorii U13 Karolína Klepačová, která soutěž mezi 20 děvčaty zcela ovládla. Magdaléna Rutarová skončila v této kategorii 9., když si vytvořila osobní rekordy v plavání i běhu. Její sestra Kateřina obsadila pak místo 15. V kategorii U15, která byla současně M-ČR, se nám tak již nedařilo. Patrik Peroutka obsadil s poraněnou achilovkou místo 13. a jeho oddílový kolega i přes své solidní výsledky ve střelbě, plavání i běhu místo 17. Tomáš Minařík, patřící stále ještě do kategorie U13, skončil díky naprosto nevydařené střelbě mezi 24 soupeři při tomto M-ČR 21. Družstvo ve složení Patrik a Petr skončilo na místě 6. Ve stejné kategorii děvčat obsadila Karolína Minaříková přes nevydřenou střelbu, díky solidnímu běhu mezi 24 soupeřkami místo 11. V kategorii U19 obsadil  Matěj Sladký, přes nízký počet získaných bodů v šermu, kde má obrovské rezervy, místo čtvrté.

I tak však patří našim členům poděkování za vzornou reprezentaci PSC.