Drobečková navigace

Úvodní stránka > A MÁME ZA SEBOU DALŠÍ ZÁVODNÍ VÍKEND

A MÁME ZA SEBOU DALŠÍ ZÁVODNÍ VÍKEND

Sobotní mezinárodní závod juniorek do 21let - "Memoriál Milana Kadlece", který byl současně i M-ČR této věkové kategorie a nedělní 1.kolo ČPM, tentokrát pro kategorii U17, to jsou další akce, které absolvovaly naše členky Bára Ciprová a Adélka Radová. Je také potřeba připomenout, že dalších 7 našich mladších členek absolvovalo o víkendu silně obsazenou Jarní cenu plavání v Praze-Podolí.

V Memoriálu M.Kadlece se představilo 34 závodnic z 12 zemí. Bára, v konkurenci s mnohdy o 3 roky staršími soupeřkami, zatím nestačila. V šermířské disciplíně jen 11 zápasů vyhrála a ve 22 odešla poražena. Průměrně zaplavala - 2:30,33 a závěrečná KOMBI disciplína stačila tak jen na celkové 27.místo. Bronzová medaile z M-ČR juniorek je proto malou náplastí na výsledek v prvním závodě Báry v takovéto silné zahraniční konkurenci.

1.kolo ČPM pokračovalo pak v neděli soutěží závodníků U17. Pro Adélku šlo o první životní závod v této kategorii, kde plavání doplňuje KOMBI disciplína, ve které závodníci absolvují 3 střelby a tři běhy, každý v délce 800m. Adélka dobře zaplavala svých prvních oficiálních 200m /2:34,67/ a po výborném běžeckém závěru v KOMBI disciplíně obsadila celkové 5.místo.