Drobečková navigace

Úvodní stránka > 4.ZÁVOD ČPM 2022

4.ZÁVOD ČPM 2022

25.6. se uskutečnil v nové destinaci moderního pětiboje - Benešově - čtvrtý závod ČPM 2022.

Vzhledem k účasti na LODM v Olomouci - Patrik P., Martin Š., Vilda H., Petr S. a Adam P. - kde budou tito naši členové reprezentovat Plzeňský kraj v plavání, nebyla naše účast tak veliká, jakou by si tento nový závod v Benešově jistě zasluhoval.

V kategorii U11 nás reprezentovala Sofie SMÍŠKOVÁ, ve starší kategorii - U13 pak Tomáš MINAŘÍK, Karolína KLEPAČOVÁ, Kristýna KLEPAČOVÁ, Magdaléna RUTAROVÁ a její sestra Kateřina. V kategorii U15 si vyzkoušela Karolína MINAŘÍKOVÁ a před nedělním odjezdem na LODM svou formu ještě Adam POTŮČEK a Petr SMÍŠEK. Škoda omluvy ze závodu ze strany Johanky Š., která dala přednost plaveckému závodu ve Strakonicích.

A jak si naši členové vedli ?

Závod proběhl za účasti 126 závodníků z většiny oddílů moderního pětiboje z celé ČR. Uskutečnil se za trvalého deště , nezvykle teplé vodě v bazénu - 28,2 stupně a netradičně postavené střelnici.

Nejlepšího výsledku dosáhla v kategorii U13 Karolína Kl., která obsadila 2.místo. Výborné 8.místo mezi 26 děvčaty získala ve stejné kategorii Magdaléna, když Krystýna Kl. skončila 15 a Kateřina ještě 16. Ve stejné kategorii chlapců obsadil výborné 5.místo velmi dobrým během Petr. V kategorii u 11 obsadil výborným finišem v běhu pak krásné 3.místo Tomáš. Jeho kolega Adam pak díky svému slabšímu běhu místo 7. Mezi děvčaty v kategorii U15 pak snížila výborným během své umístění /vzhledem ke katastrofálnímu výpadku ve střelbě/ jen na 12.místo. Naše nejmladší členka - Sofie byla pak mezi děvčaty kategorie U11 jedenáctá.