Drobečková navigace

Úvodní stránka > 2.KOLO ČPM - "Cena Dukly"

2.KOLO ČPM - "Cena Dukly"

A teď již skutečně začínáme. V neděli 24.dubna se uskutečnilo za trvalého a velice nepříjemného deště v Praze na Julisce 2.kolo ČPM 2022. Mezi 172 účastníky ze všech oddílů moderního pětiboje z celé ČR bylo  i 11 členů našeho PSC. V kategorii U15 nás reprezentovali Patrik PEROUTKA, Martin ŠVEHLA, Honza MOTLÍK, Petr SMÍŠEK a Karolína MINAŘÍKOVÁ. V kategorii U13 pak Tomáš MINAŘÍK, Karolína KLEPAČOVÁ se svou sestrou Kristýnou a Kateřina RUTAROVÁ . Mezi nejmladšími účastníky kategorie U11 jsme měli Sofii SMÍŠKOVOU a Barboru ZEMANOVOU. Škoda neúčasti Matěje SLADKÉHO a Johanky ŠIMSOVÉ, kteří se o víkendu zúčastnili M-ČR v plavání juniorských kategorií, kde nebyli bez šancí na solidní umístění. Na doléčení své zlomené nohy čeká  i další člen našeho PSC - Vilda HANZEL.

A jak si naši členové vedli ?

Nejlépe si vedla v tomto kole ČPM Karolína Klepačová, která obhájila své vítězství z prvního kola a potvrdila své oprávnění k zařazení do Sportovního střediska při ČSMP. Tomáš Minařík obsadil pak díky nádhernému finiši v běhu na 1000m celkové třetí místo a zařadil se svým výkonem, stejně jako Karolína, do SpS ČSMP. Patrik Peroutka se opět zlepšil ve střelecké disciplíně a díky pěkným výsledkům v plavání a běhu obsadil krásné 6,místo mezi 26, ve většině s o rok staršími, soupeři. Ve stejné kategorii skončil ještě Petr Smíšek 16., Martin Švehla 17. a Honza Motlík 23. Tyto tři naše závodníky zradila opět střelba a právě zde nás čeká nejvíce práce při jejím zkvalitňování na dalších trénincích. Ta se nevydařila ani Karolíně Minaříkové ve stejné kategorii děvčat a obsadila proto až celkové13.místo. Mezi děvčaty v kategorii U13 obsadila ještě naše děvčata  - mezi 30 soupeřkami 16.místo /Kateřina Rutarová/ a 21.místo /Kristýna Klepačová/. Naše nejmladší členky - Sofie Smíšková a Barbora Zemanová - se zatím s našim sportem seznamují, čemuž odpovídá také jejich umístění v závodech ČPM.

Všem ale patří naše poděkování za vzornou reprezentaci našeho PSC a ocenění za výkony v  tak nepříznivém počasí. Stejně tak patří ocenění našim trenérkám Andy a Simče za vzornou péči o naše závodníky po celou dobu konání závodu.