Drobečková navigace

Úvodní stránka > KONEČNĚ ZAČÍNÁME

KONEČNĚ ZAČÍNÁME

A je to tady. 27.3. se uskutečnil v Praze první závod seriálu "O pohár Dukly Praha" pro sportovce do kategorie U15, pod názvem "Jarní cena Dukly". Z našeho PSC se závodu zúčastnilo 13 nejmladších sportovců, z nichž řada využila tento závod jako generálku před 1.kolem ČPM 2.dubna v Kralupech. A nevedli si v prvním závodu letošního roku vůbec špatně.

Je nutno ocenit zejména plavecké výkony všech našich členů, když většina z nich si vytvořila krásné osobní rekordy a také připomenout, že všichni naši členové startovali ve svých kategoriích mezi soupeři o rok staršími.

V kategorii U15 nás zastupovalo 5 našich členů, kteří se museli poprat se střeleckou disciplínou, kterou absolvovali při svých závodech poprvé. Střelba také tomu odpovídala a budeme mít společně ještě hodně práce při jejím zlepšení. I tak je nutno , zejména chlapce, pochválit. Patrik PEROUTKA skončil  mezi 16 soupeři 4., když mu zdárně sekundoval pátý - Martin ŠVEHLA. Petr SMÍŠEK obsadil místo desáté. Honza MOTLÍK může za špatnou střelbu pak poděkovat svému trenérovi, který upravením pistole v průběhu závodu zapříčinil špatné zásahy. Karolíně MINAŘÍKOVÉ ve stejné kategorii děvčat střelba totálně nevyšla  a skončila celkově 10. mezi 16 soupeřkami.

V kategorii U13 jsme byli zastoupeni 4 děvčaty. Nejlépe si vedla Karolína KLEPAČOVÁ, která přivezla do Plzně stříbrnou medaili, když před ní byla o rok starší závodnice Dukla Praha. Špatně si nevedli ani další děvčata. Magdaléna RUTAROVÁ byla mezi 22 soupeřkami osmá, její sestra Kateřina 12. a Kristýna KLEPAČOVÁ šestnáctá.

V kategorii U11 jsme měli pak zastoupení 3 děvčaty, které reprezentovali naše PSC na závodech poprvé. Pochvalu ale zasluhují všechny tyto naše nové členky. Barbora ZEMANOVÁ skončila mezi 23 děvčaty 9., Sofia SMÍŠKOVÁ 10. a Zuzana HANZELOVÁ 16.

Náš nejmladší závodník - Tobiáš PEROTKA  - obsadil v kategorii U9 celkově nepopulární 4.místo, ale jeho výkony rostou závod od závodu.

Fotky ze závodu...

VŠEM PATŘÍ VELKÁ GRATULACE A LZE SE JEN TĚŠIT NA DALŠÍ ZÁVODY, PRO NĚKTERÉ JIŽ 2.4. NA 1.KOLE ČPM 2022 V KRALUPECH. PRO VŠECHNY PAK 24.4. NA 2.KOLO ČPM 2022 V PRAZE.