Drobečková navigace

Úvodní stránka > A TEĎ DO BYSTŘICE NA 4.KOLO ČPM

A TEĎ DO BYSTŘICE NA 4.KOLO ČPM

Na poměrně dlouhou cestu se v pátek vydali čtyři členové našeho PSC. V sobotu 10.října se zde konal 4.závod ČPM 2020 - "CENA BYSTŘICE", který byl současně i M-ČR pro rok 2020 kategorie U13. V tomto mistrovském závodě nás reprezentovali - Dominik DĚD, Martin ŠVEHLA a Patrik PEROUTKA a nebyli bez šancí na dobrá umístění. Mrzet nás však mohla neúčast nejlepšího našeho člena v této věkové kategorii - Honzíka FOLTÝNA z důvodu nemoci. V kategorii U15 jsme pak měli zastoupení v Petru HAJŠMANOVI. Účast na této akci našim závodníkům zpestřil pobyt a nocleh  v jediném srubovém hotelu v ČR - "Gruň" v Mostech u Jablunkova. A jak si naši členové vedli ?

Nejlépe si vedl v M-ČR U11 Dominik Děd. Výborně zaplaval i solidně běžel a jen těsná porážka v cílové rovince jej odsunula na nepopulární bramborovou medaili v soutěži jednotlivců. Spolu s Patrikem Peroutkou jim zase o 3 a půl vteřiny utekla bronzová medaile za soutěž družstev. I tak velká spokojenost i když si to oba jmenovaní  nepřipouští. Patrik pak skončil v jednotlivcích 10. Třetí náš zástupce v  M-ČR této věkové kategorie Martin Švehla také výborně zaplaval a skončil celkově 11. Oba musí věnovat do  budoucna proto větší pozornost své běžecké přípravě. V kategorii U15 nás zastupoval Petr Hajšman. Zaplaval na hranici svého osobáku, ale /jako již po několikrát/, jej naprosto zradila běžecká disciplína a skončil osmý. Koukněte na fotky...