Drobečková navigace

Úvodní stránka > 3.KOLO ČPM 2020

3.KOLO ČPM 2020

Po účasti našich členů na 4 plaveckých závodech /Plavecký víceboj žactva Plz.kraje, CORONA Cup 2020 v Praze, CORCAVID TEST v Bratislavě a Plzeňský vytrvalec/, soustředěních v Prášilech a v Peci a přespolním běhu Plzeňské teplárenské "Kolem Boleveckých rybníků", jsme se konečně dočkali.

12.září se uskutečnilo, v poněkud nedůstojném prostředí, dlouho očekávané 3.kolo ČPM - Memoriálu K.Bártů - "Cena města Pelhřimova". Mezi  účastníky bylo i 9 členů našeho PSC. Ti měli dokázat, že o prázdninách jen nelenošili a jsou pro zbytek letošního roku solidně připraveni. Mezi nejmladšími, nás v kategorii "E" reprezentovali : Tomáš Minařík a Vilda Hanzel. V kategorii "D" pak chlapci : Martin Švehla, Patrik Peroutka, Honza Foltýn a v děvčatech : Karolína Minaříková a Aneta Hajšmanová. V nejsilnější žákovské kategorii to byli  Petr Hajšman a Johanka Šimsová. Škoda nemoci solidně připravených Jakuba Horáka a Dominika Děda.

Nejlepší výsledek z našich členů předvedl Honza Foltýn. 100VZ zaplaval za 1:02,45, 1000m pak zaběhl v čase 3:41,1 a v celkovém pořadí kategorie U13 obsadil krásné 2.místo. Při zkvalitnění běžecké disciplíny může právem myslet v této kategorii na stupínek nejvyšší. V této kategorii naše PSC ještě reprezentovali Patrik Peroutka a Martin Švehla, kteří obsadili 10.,resp.11.místo. I oni sami dobře ví, co musí do budoucna zlepšit. V kategorii U11 jsme měli zástupce 2. Petr Minařík výborně běžel 500m /1:38,7/ a slabší plavání mu zajistilo "jen" místo třetí. Vilda Hanzel výborně zaplaval 50VZ - 0:35,17 a po slabším běhu obsadil i on solidní 5.místo.  Ve starších věkových kategoriích se nám již tak dobře nevedlo. Mezi děvčaty U15 obsadila Johanka Šimsová 9.m., Petr Hajšman byl pak ve stejné věkové kategorii chlapců 10. V kategorii U13 nás reprezentovali 2 děvčata. Karolína Minaříková obsadila 10. a Aneta Hajšmanová 22.místo. I tento závod potvrdil naší největší slabinu a tou je vedle střelby zejména běžecká disciplína. Máme proto na čem do budoucna pracovat. Záležet bude ale zejména na osobním přístupu každého z našich členů. Mrkněte také na fotky...