Drobečková navigace

Úvodní stránka > 5.KOLO ČPM 2012 JE ZA NÁMI

5.KOLO ČPM 2012 JE ZA NÁMI

V sobotu 15.9.2012 uspořádal oddíl ADOS Praha v pořadí již páté kolo ČPM, Memoriálu Karla Bártů. Plavecká disciplína se uskutečnila /vzhledem k rekonstrukci bazénu na Julisce/ netradičně v bazénu na Výstavišti Praha. Střelbu a běh pak přivítala známá sportoviště v prostorách ASC. Závodu se zúčastnilo i 18 členů našeho PSC a nevedli si vůbec špatně. 11 z nich se umístilo do osmého bodovaného místa. Konečně vyšel závod Báře Ciprové, která ovládla soutěž ml.dorostenek, když na stupně vítězů jí doprovodila ještě třetí Marcela Laštovková. Obě naše závodnice se svým výkonem nominovaly na Závod olympijských nadějí, který se uskuteční v říjnu, tentokráte v ČR. Bronzem se z 5.závodu ČPM může pochlubit i Adéla Štěrbová v soutěži ml.žaček. V této kategorii děvčat nám patří i 4.místo vybojované Denisou Šantínovou. Čtvrtá v kategorii st.žaček byla pak Adéla Radová, kterou na toto místo odsunula zcela nevydařená střelba. Běh i plavání tato naše závodnice zcela ovládla. 5.místem se pak mohou pochlubit Ondra Jócsik /ml.žáci/, Tomáš Klepač /nejml.žáci/ a Míša Štěrbová /nejml.žačky/. V posledně jmenované kategorii byla ještě naše Zuzanka Šantínová šestá.

S celkovými výsledky se můžete seznámit zde a můžete se také podívat na foto ze závodu.