Drobečková navigace

Úvodní stránka > POSLEDNÍ KOLO ČPM 2019 A M-ČR U15 - Praha

POSLEDNÍ KOLO ČPM 2019 A M-ČR U15 - Praha

Předposlední 7.kolo ČPM v Bystřici se uskutečnilo bez našeho zastoupení. Mrzí nás to zejména proto, že jsme chtěli do Plzně přivést z této akce, která byla současně i M-ČR U13, jednu z medailí za soutěž družstev. Proto jsme se o to více zaměřili na poslední kolo ČPM 2019 "Cenu ČSMP", která byla také i posledním M-ČR v letošním roce - kategorie U15. Na Julisce v Praze se jej v neděli 20.10. zúčastnilo 225 závodníků a závodnic ze všech oddílů moderního pětiboje z celé ČR. V M-ČR jsme měli velké želízko v ohni v našem Matěji SLADKÉM. Do závodu jej doprovodilo i dalších 13 členů našeho PSC, což byl největší počet v  závodě ČPM  v letošním roce. Matěj nezklamal. Získal v M-ČR U15 krásné stříbro, i když jsme všichni tajně doufali ve zlato. Po výborném plavání /100VZ za 55:71/ fantasticky běžel, když stáhl plných 29 vteřin po nevydařené střelbě a předbíhal jednoho soupeře za druhým /1.500M za 4:41,8/. Stal se ale bezkonkurenčně vítězem ČPM 2019 ve své věkové kategorii. Obrovskou radost nám udělala pak Johanka ŠIMSOVÁ, která obsadila v kategorii U13 druhé místo mezi 27 děvčaty a potvrdila, že by mohla být velkým talentem našeho PSC do budoucna. V této kategorii nezklamali ani chlapci. Honza FOLTÝN skončil mezi 34 soupeři 5., Jakub HORÁK 7. a Petr HAJŠMAN devátý. Nedařilo se jen Vojtovi BLAŽKOVI,  který skončil díky slabému běhu až 18. V kategorii U11 jsme již tak úspěšní nebyli. Mezi 47 soupeři obsadil Tomáš MINAŘÍK 12., Patrik PEROUTKA 14. a Matyáš HAJŠMAN 15.m. Martin ŠVEHLA skončil v této věkové kategorii 22., Adam HORÁK 28. a Tobiáš PETLIČKA 30. V děvčatech v kategorii U11 skončila pak Karolína MINAŘÍKOVÁ sedmá a Adéla NĚMEČKOVÁ 15. mezi 42 soupeřkami. Máme radost i ze skutečnosti, že 7 našich členů splnilo na tomto závodě náročné limity pro zařazení do SCM, resp SpS ČSMP pro rok 2020. Všem našim členům patří proto veliká gratulace za výsledky v letošním roce. Věříme, že se v roce 2020 máme v jejich podání na co těšit. Koukněte se také na fotky...