Drobečková navigace

Úvodní stránka > A PĚTIBOJAŘSKÁ SEZONA LETOŠNÍHO ROKU NÁM ZAČALA ČPM

A PĚTIBOJAŘSKÁ SEZONA LETOŠNÍHO ROKU NÁM ZAČALA ČPM

Nedělním závodem v Kralupech začala 7.dubna letošní sezóna ČPM 2019. V závodě, kterého se zúčastnilo celkem 185 závodníků ze všech oddílů MP z celé ČR, startovali i zástupci našeho PSC, kteří byli oslabeni o některé naše výborné závodníky - Matěje Sladkého/dovolená v ITA/, Petra Hajšmana/plavecké závody v Ústí/ a nemocného Jakuba Horáka. Ale i naši zbývající závodníci dokázali, že jsou po zimě solidně připraveni. Nejlepšího výsledku dosáhla, poprvé v ČPM závodící, Karolínka MINAŘÍKOVÁ, která v konkurenci 23 stejně starých závodnic, obsadila v kategorii U11 /díky výbornému závěrečnému běhu/ nádherné 3.místo. Radost nám udělal ve stejné  kategorii i Matyáš HAJŠMAN, který mezi 29 chlapci skončil celkově sedmý. Tomáš MINAŘÍK a Adam HORÁK se v této kategorii zatím výrazněji neprosadili. Ocenit musíme pak Honzu FOLTÝNA závodícího mezi 23, většinou o rok staršími chlapci, v kategorii U13, kde obsadil, zejména díky výbornému plavání /50VZ za 1:09,63/  které vyhrál, ale trochu slabšímu běhu celkové místo 5. Ilona ADÁMKOVÁ vyhrála v kategorii U15 v konkurenci 20 závodnic s převahou střeckou disciplínu z laserové pistole a jen trochu slabší běh a plavání, jí zařadilo zatím "jen" na celkové 10.místo. Při účasti závodníků, kteří na tomto závodě nestartovali a dalších, kteří naše PSC doplní na dalších letošních závodech ČPM v kategorii U11, se tak máme na co těšit. Příjemným zpestřením účasti na tomto závodu bylo setkání našich členů s olympijským vítězem z Londýna - Davidem Svobodou a armádním mistrem světa z USA - Michalem Sedleckým. Velkou práci při závodu odvedly také mladé trenérky našeho PSC - Andy Velátová a Simča Kordová. I jim patří proto velký dík za výsledky našich závodníků. Koukněte na fotky...