Drobečková navigace

Úvodní stránka > NÁŠ VÍKENDOVÝ BOJ NA DVOU FRONTÁCH

NÁŠ VÍKENDOVÝ BOJ NA DVOU FRONTÁCH

Tento víkend byl pro naše PSC velice náročný. V sobotu 19. a v neděli 20. měřily své síly v Evropském poháru mládeže do 17-ti let naše starší závodnice - Míša ŠTĚRBOVÁ a Verča PÍCLOVÁ. Závod byl o to důležitější, že byl současně i MM-ČR této věkové kategorie a měl výraznou měrou promluvit i do nominace na ME U17 v červnu v Polsku. V neděli pak naši mladší členové bojovali v silně oslabené sestavě bez našich nejlepších /Matěj Sladký  - nemoc a Natálka Vacková - mez.plavecké závody ve FRA/  v dalším kole ČPM. Barča LIŠKOVÁ v kategorii U15, Ilonka ADÁMKOVÁ a Petr HAJŠMAN pak v  kategorii U13. V nejmladší věkové kategorii U11 nás reprezentovala Simonka ŠMÍDOVÁ. Oba závody se uskutečnily v Praze na Julisce. Obrovskou radost nám v MM-ČR U17 udělala Verča, která obsadila celkově krásné 3.místo. Díky tomuto výsledku nejen potvrdila limit vyhlášený pro zařazení do centrálního SCM ČSMP, ale byla také zařazena oficiálně do repre družstva dorostenek ČR. Spolu s Míšou pak již máme v repre obě naše současné nejlepší členky. Do VV  jde také návrh její nominace na ME této věkové kategorie v červnu v Polsku. Míše se závod již tak nevydařil, když obsadila místo páté. Děvčata si to však vynahradila v soutěži družstev, kterou s obrovským náskokem vyhrála. V ČPM jsme měli největší radost z výrazného zlepšení střel.výsledků Barči a Ilonky. Také zlepšení většiny v běžecké a plav.disciplíně oproti předchozím letošním závodům ČPM nás může jen těšit. V celkovém hodnocení pak nejlepšího výsledku dosáhla Simonka - 4.místo v kategorii U11. V kategorii U13 byl pak Petr pátý. Jasně se také potvrdilo, kde má každý náš člen největší rezervy. Na jejich odstranění budeme proto intenzivně společně pravcovat. Prohlédněte si také fotky...