Drobečková navigace

Úvodní stránka > DALŠÍ KOLO ČPM - "Cena města Příbrami" - JE ZA NÁMI

DALŠÍ KOLO ČPM - "Cena města Příbrami" - JE ZA NÁMI

Tentokráte se tohoto závodu nezúčastnili tradiční, již velice úspěšní, závodníci našeho PSC.  Většina z nich reprezentovala náš kraj na LODM v Brně, resp.byla v zahraničí. Vsadili jsme proto na ty závodníky, kteří jsou kmenovými členy PK Slávia VŠ /řada z nich získala medaile na právě proběhlých M-ČR v plavání svých věkových kategorií/ a náše PSC reprezentovali poprvé. A ani oni si nevedli mezi 104 zúčastněnýmí soupeři špatně. Nejlepší z našich, Anička ŠRAILOVÁ, skončila v kategorii U13 pátá, když se před ní ale dostala jen 2 stejně stará děvčata/. Ve stejné kategorii obsadily ještě Anička ŠMÍDOVÁ desáté a další Anička HAUEROVÁ jedenácté místo. Děvčata si zaslouží pochvalu především za výsledky v plavecké části soutěže, neboť všechny tři si vytvořily osobní rekordy na trati 100VZ. Obrovské množství práce je ale čeká v přípravě běhu, který je, v souboji se stejně starými soupeřkami, limituje v dosažení kvalitnějších výkonů. I tak jim ale patří velká pochvala za přístup k závodu. A tady několik fotek...