Drobečková navigace

Úvodní stránka > 6.KOLO ČESKÉHO POHÁRU MLÁDEŽE 2013

6.KOLO ČESKÉHO POHÁRU MLÁDEŽE 2013

V sobotu 14.9. proběhlo v Praze v pořadí již 6.kolo ČPM. Mezi 105 závodníky z celé ČR nechybělo ani 13 členů našeho PSC. Ti si po letní pauze nevedli vůbec špatně. Bára Ciprová, pro kterou byl závod především jen testem v plavání před odjezdem na kvalifikační závod pro Sv.hry mládeže 2014  v POR, svůj závod vyhrála. Druhá skončila mezi staršími žačkami Adéla Radová, stejně jako Zuzana Šantínová v kategorii nejmladších žaček. Jediný náš zástupce mezi chlapci - Tomáš Klepač - byl mezi nejmladšími žáky také druhý. Radost nám udělala i Denisa Šantínová, která díky výrazně zlepšené střelbě skončila 5.mezi st.žačkami. Potěšily ale i osobní rekordy našich závodníků v plavání a výborné výkony většiny v běhu. Můžeme se proto těšit na další závod ČPM, který se uskuteční nejen 6.10.v Plzni, ale bude i M-ČR mladšího žactva /U13/ pro rok 2013.

Na několik fotografií se můžete podívat ve Fotogalerii.