Drobečková navigace

Úvodní stránka > ZÁVOD OLYMPIJSKÝCH NADĚJÍ 2013 - HUN

ZÁVOD OLYMPIJSKÝCH NADĚJÍ 2013 - HUN

Od pátku 4.10. do neděle 6.10. proběhl v Budapešti další ročník Závodu olympijských nadějí. Spolu s reprezentanty ČR se závodu zúčastnila i naše Bára CIPROVÁ, která bojovala mezi 20 děvčaty v kategorii do 19-ti let /moderní čtyřboj/. A opět nezklamala. V šermu skončila sice až třináctá /17 vítězství a 21 porážek/, ale byl zde opět zaznamenán nárůst jejích výkonů v této disciplíně. V plavání nezaplavala svů standart /jen 2:29,16 na 200VZ/ a tak jsme byli zvědavi na její výkon v poslední KOMBI disciplíně. A Bára opět ukázala, že je bojovnice a po pátém místě v této disciplíně postoupila na celkové 6.místo. Připsala si tak další úspěch ve svém pětibojařském snažení. Je jen na škodu, že nebyla zařazena do družstva ČR na tomto ZON.

V neděli pokračoval ZON soutěží smíšených štafet. I zde Bára dobře zazávodila a spolu s Honzou Dzivým ze Sportovního centra Bystřice získala bronzovou medaili. Několik fotek ze závodu