Drobečková navigace

Úvodní stránka > 2.KOLO ČESKÉHO POHÁRU MLÁDEŽE 2015

2.KOLO ČESKÉHO POHÁRU MLÁDEŽE 2015

V Praze na Julisce se v sobotu 25.4. uskutečnilo /za účasti 202 sportovců z celé ČR/ 2.kolo ČPM. Zúčastnilo se jej i 7 členek našeho PSC. A opět si vedly výborně. V kategorii mladších žaček - U13, se Zuzanka ŠANTÍNOVÁ umístila v moderním dvojboji /plavání 100m + běh 1km/ na krásném 2.místě a upevnila si stříbrnou příčku i v průběžném hodnocení ČPM 2015. V kategorii starších žaček - U15, kde se ke stejně dlouhému běhu a plavání přidala ještě střelba ze vzduchové pistole, si vedly dobře všechny naše tři závodnice. Míša ŠTĚRBOVÁ skončila po fantastickém běhu stříbrná, Verča PÍCLOVÁ 3. a Andrejka VELÁTOVÁ doplnila tento náš úspěch v této věkové kategorii místem pátým. Nečekaná, ale o to krásnější, je bronzová medaile Adélky RADOVÉ v kategorii U17, když porazila celou řadu reprezentantek ČR. Simča KORDOVÁ a Terka LAŠTOVKOVÁ se stále seznamují v této věkové kategorii s novou disciplínou KOMBI /spojený běh se střelbou laserovou pistolí/ a tak výsledek obou odpovídá i v tomto kole jejich současným možnostem. Fotogalerie ze závodu...