Drobečková navigace

Úvodní stránka > JARNÍ CENA PRAHY 2018

JARNÍ CENA PRAHY 2018

Další kolo ČPM 2018 se uskutečnilo v sobotu 28.dubna v Praze. Mezi 150 sportovci za všech oddílů moderního pětiboje z celé ČR, se závodu /nesl název "Jarní cena Prahy"/, zůčastnilo i 10 členů našeho PSC, jejichž hlavním cílem bylo vylepšení svých výkonů z předchozího závodu ČPM v Kralupech a bojovat tak o přední umístění v průběžném hodnocení Českého poháru mládeže 2018. A dařilo se. V kategorii U17 předvedla výborný výkon Verča PÍCLOVÁ, která skončila na 2.místě a výrazně si vylepšila svůj dosavadní nejlepší výsledek v této věkové kategorii. Druhá naše závodnice - Míša ŠTĚRBOVÁ, obsadila ve stejné kategorii místo čtvrté a  vytvořila si svůj nejlepší letošní bodový výkon. Obě splnily i limit opravňující k zařazení závodnic této věkové kategorie do SCM ČR. V kategorii U15 nás pak potěšilo nejen plavání, ale i výrazné zlepšení nejlepších výkonů všech našich zástupců ve střelbě. Krásné je zejména celkové 3.místo Matěje SLADKÉHO díky výbornému závěrečnému běhu, kterým i on splnil náročná kritéria pro zařazení do SCM. Cerlkové 10.místo Natálky VACKOVÉ a 17.Báry LIŠKOVÉ je pak výsledkem jehjich průměrného běžeckého výkonu. V této kategorii však naše děvčata soutěžila, ve většině, s o jeden rok staršími soupeřkami. Kategorie U13 se opět vydařila našim chlapcům, když Jakub HORÁK obsadil 7.místo /další limit do SCM/ a Petr HAJŠMAN pak místo 9. mezi 25 závodníky, opět ve většině o jeden rok staršími. V děvčatech skončily Karolína NEVAŘILOVÁ 18. a Ilonka ADÁMKOVÁ 24. Jediná naše závodnice v nejmladší věkové kategorii U11 - Simonka ŠMÍDOVÁ, pak potvrdila svým čtvrtým místem, že patří mezi nejlepší závodnice své věkové kategorie v ČR. Můžeme se proto těšit na další závody, kterými bude Evropský pohár mládeže kategorie U17 /bude zároveň MM-ČR této věkové kategorie/ a další kolo ČPM 2018. Oba závody se uskuteční v květnu opět v Praze na Julisce. První fotky z Jarní ceny...