Drobečková navigace

Úvodní stránka > JARNÍ KRAJSKÉ PŘEBORY, POHÁRY A MISTROVSTVÍ ČR

JARNÍ KRAJSKÉ PŘEBORY, POHÁRY A MISTROVSTVÍ ČR

Několik uplynulých víkendů patřilo soutěžím, kterými vyvrcholilo 1.pololetí roku 2014 v plaveckém sportu. Významnou stopu zanechali v těchto závodech, kterými byla Krajská mistrovství, Poháry a Mistrovství ČR, i členové našeho PSC. Ti startovali na těchto soutěžích pod hlavičkou svého  mateřského PK Slávia VŠ Plzeň.

O kvalitních výsledcích při KP svědčí skutečnost, že zde získali 39 individuálních medailí. Nejlépe si vedly Zuzanka Šantínová - 6 zlatých medailí a Verča Píclová - 2 zlaté a 4 stříbrné medaile. Zdárně jim sekundovaly i Simona Kordová /1 Z ,6 S a 1 B/, Lucka Trinerová/ 4 S/, Andrea Velátová /1 S a 3 B/ a Adéla Štěrbová /3 Z, 2 S a 1 B medaile/. Své medaile získala i její sestra Míša Štěrbová.

V Pohárech a M-ČR jsme se ale také neztratili. Z Poháru ČR jedenáctiletých přivezla Zuzanka Šantínová 3 stříbrné medaile a podílela se i na 2 medailích za soutěž štafet. Verča Píclová přidala z M-ČR ml.žactva 2 zlaté a spolu s Míšou Štěrbovou se podílely i na 2 medailích za soutěž štafet. Při M-ČR staršího žactva jsme sice na medaile nedosáhli, ale těšit nás můžou povětšině osobní rekordy Simony Kordové, Lucky Trinerové, Andrey Velátové a Adély Štěrbové. Fotogalerie ze závodů...