Drobečková navigace

Úvodní stránka > CENA MĚSTA KRALUPY NAD VLTAVOU JE ZA NÁMI

CENA MĚSTA KRALUPY NAD VLTAVOU JE ZA NÁMI

A je to tady. První kolo ČPM 2018 se uskutečnilo tuto sobotu v Kralupech. Mezi 190 závodníky ze všech oddílů MP z celé ČR se jej zúčastnilo i devět závodníků našeho PSC, kteří obsadili tentokráte všechny vyhlášené věkové kategorie. V U17 nás reprezentovaly naše nejúspěšnější - Míša ŠTĚRBOVÁ a Verča PÍCLOVÁ /obě poprvé i v šermu mimo soutěž/, v kategorii U15 pak Matěj SLADKÝ, Natálka VACKOVÁ a Bára LIŠKOVÁ. Ilonka ADÁMKOVÁ, Petr HAJŠMAN a Jakub HORÁK soutěžili v kategorii U13 a v U11 naše nejmladší - Simonka ŠMÍDOVÁ. Výsledky pak odpovídaly nejen skutečnosti, že šlo o první závod ČPM 2018, ale i první závod po přechodu většiny našich členů do vyšších věkových kategorií /nově střelba pro U15 a prodloužení běžeckých tratí pro kategorie U15 a U 13/. Solidně zazávodily naše nejzkušenější závodnice - Míša a Verča. Míša obsadila 3.místo, když se výrazně polepšila oproti poslednímu svému závodu v běhu, Verča byla /na nepříliš dobře označené trati/ eliminována pro její krátké, ale zcela neúmyslné zkrácení. V kategorii U15 se ale projevila největší současná slabina našich členů této kategorie - zatím nedostatečná úroveň střelby, když po výborném plavání a solidním běhu obsadili - Matěj 4., Natálka 10. a Barča 13.místo. Naprosto nepovedený  závod se podařilo absolvovat  tentokráte Ilonce, která skončila až ve třetí desítce závodnic své věkové kategorie. Mnohem lépe si v ní naopak vedli chlapci, což potvrdilo 6.místo Jakuba a 10. Petra mezi 33 závodníky. Největší radost nám však připravila naše nejmladší - Simonka, která po velice dobrých výsledcích v plavání i běhu, skončila třetí z 26.závodnic. O nápravu se budou mít naši členové možnost pokusit již při dalším závodu ČPM 2018 - 28.dubna - v Praze na Julisce. A tady si prohlédněte fotky z Kralup...