Drobečková navigace

Úvodní stránka > "JARNÍ CENA PRAHY" - 4.kolo ČPM 2015

"JARNÍ CENA PRAHY" - 4.kolo ČPM 2015

Bez tří našich  zraněných a nemocných opor v kategorii U17 - Adély Radové, Simči Kordové a Terky Laštovkové - odjely naše zbývající členky v neděli 31.5. na 4.kolo ČPM, které se uskutečnilo ve sportovním areálu na Julisce. Děvčata chtěla dokázat, že jejich výborné výsledky z předchozích kol nebyly náhodné. A své předsevzetí splnily naše závodnice výtečně. Zuzanka ŠANTÍNOVÁ svou kategorii U13 / 27 mladších žaček/ vyhrála, když za zmínku stojí zejména její čas v běhu na 1km - 3:17,84. Třetí místo v kategorii starších žaček - U15 - patří pak Míše ŠTĚRBOVÉ, když je potřeba opět vyzvednout čas běhu Míši, tentokrát na 1500m - 5:34,12. Bramborovou medaili získala v této kategorii další naše závodnice - Verča PÍCLOVÁ. U ní je potřeba vysoce ocenit její čas v plavání na 100VZ - 1:02,55. Úspěch našich děvčat doplnila ve stejné kategorii mezi 21 děvčaty svým 6.místem ještě Andrejka VELÁTOVÁ. Ta sice obsadila ve střelecké disciplíně celkové 3.místo, ale sama nebyla se svým střeleckým výkonem spokojena. Můžeme se proto těšit na další kola ČPM, která však začnou až po letních prázdninách. A teď děvčata ještě medaile z M-ČR v plavání v Brně a Zlíně a poté pak z LODM v Plzni. Fotky ze závodu...