Drobečková navigace

Úvodní stránka > "KLADENSKÁ CENA" - 6.kolo ČPM 2015

"KLADENSKÁ CENA" - 6.kolo ČPM 2015

V sobotu 19.září proběhlo v Kladně 6.kolo ČPM pro rok 2015. Vedle 174 závodníků z celé ČR se jej zúčastnilo i pět děvčat z našeho PSC. Nejlépe jsme si vedli opět v mladších kategoriích. Stupně vítězů v kategorii U15 obsadila dvě naše děvčata. 2.místo získala výbornými výsledky ve všech třech disciplínách /plavání 100m - 1:03,87, střelba - 146 a běh na 1500m - 5:48,59 / Verča PÍCLOVÁ. Bronzová příčka pak patří další naší závodnici - Míše ŠTĚRBOVÉ, která  po katastrofální střelbě /107/ vše dohnala v plavání /1:08,46/ a zejména nádherným výsledkem v běhu na 1500m - 5:22,53. A v tom je právě moderní pětiboj krásným sportem. V kategorii U13 stála již tradičně na stupních vítězů Zuzanka ŠANTÍNOVÁ. Ta solidně zaplavala /1:10,64/ a 1km běžela v dobrém čase 3:33,65. Mimo soutěž nastřílela pak mezi staršími děvčaty 118. Naše starší členky v kategorii U17 již tak úspěšné nebyly. Adéla RADOVÁ a Simča KORDOVÁ obsadily 6., resp. 8.místo, což odpovídá jejich současným možnostem. V jejich případě nás ale může potěšit výsledek v šermířské disciplíně, kde mimo soutěž obsadila Adélka 3. a Simča 7.místo. Fotoalbum ze závodu...