Drobečková navigace

Úvodní stránka > "CENA BYSTŘICE" - M-ČR U11 a 7.ZÁVOD ČPM 2018

"CENA BYSTŘICE" - M-ČR U11 a 7.ZÁVOD ČPM 2018

V sobotu 22.září se naši členové - Matěj SLADKÝ, Honza FOLTÝN a Simonka ŠMÍDOVÁ - zúčastnili 7.kola ČPM 2018, tentokráte v Bystřici. "CENY BYSTŘICE" , která byla současně i M-ČR nejmladší kategorie U11, se zúčastnilo 140 závodníků a závodnic ze všech oddílů MP z celé ČR. Matějovi šlo to, aby si napravil střelecky nepovedený závod při naší MC Plzně, Honzovi a Simonce pak o co nejlepší výsledek v M-ČR své věkové kategorie a vylepšení si svého pořadí v dosavadním hodnocení ČPM 2018. Matěj může být se svým výkonem /obsadil sice až 5.místo/ spokojen. Výrazně zlepšil oproti Plzni svůj střelecký výsledek, výborně, v nezvykle teplé vodě, zaplaval a v běžecké disciplíně si na 1.500m vytvořil osobní rekord. A naši nejmladší nám pak udělali obrovskou radost. V silně obsazeném M-ČR získal Honza mezi svými vrstevníky stříbrnou a Simonka pak mezi stejně starými děvčaty brozovou medaili. Všichni tři také na tomto závodě splnili náročné limity pro své zařazení do Sportovního centra a Sportovního střediska při ČSMP. VELIKÁ GRATULACE ...a několik fotek ze závodu.